بررسی تخصصی

iOS 17 بیش از 20 آهنگ زنگ جدید و آهنگ های متنی را برای تماس ها، پیام ها و هشدارها اضافه می کند.

در iOS 17، اپل در حال بازنگری کلی آهنگ‌های زنگ و آهنگ‌های متنی خود است و بیش از 20 صدای جدید را ارائه می‌کند که می‌توانند برای تماس‌های تلفنی، پیامک، زنگ هشدار و موارد دیگر استفاده شوند. تقریباً همه آهنگ های زنگ لیست شده در منوی Sounds & Haptics جدید هستند، بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

آهنگ های زنگ ios 17
آهنگ های زنگ جدید عبارتند از Arpeggio، Breaking، Canopy، Chalet، Chirp، Daybreak، Departure، Dollop، Journey، Kettle، Mercury، راه شیری، Quad، Radial، Scavenger، Seedling، Shelter، Sprinkles، Steps، Storytime، Tease، Tilt، Unfold ، و دره. Reflection همچنان گزینه پیش‌فرض آهنگ زنگ است.

در مقایسه با آهنگ های زنگ قدیمی، بسیاری از آهنگ های زنگ جدید طول بیشتری دارند و به نظر مدرن تر هستند. اپل همه آهنگ‌های زنگ قبلی را به بخش «کلاسیک» منتقل کرده است، بنابراین برای کسانی که گزینه‌هایی مانند Illuminate، Night Owl، Constellation و Twinkle را ترجیح می‌دهند، همچنان در دسترس هستند.

آهنگ‌های زنگ زمانی فعال می‌شوند که آیفون زنگ می‌خورد و عملکرد بی‌صدا غیرفعال می‌شود، به علاوه می‌توان آن‌ها را به عنوان صدای زنگ تنظیم کرد. می‌توانید برای هر فرد آهنگ‌های زنگ متفاوتی در برنامه تماس خود داشته باشید، و اگر چندین خط در یک آیفون دارید، می‌توانید از آهنگ‌های زنگ جداگانه استفاده کنید.

اپل همچنین بیش از 10 آهنگ متن جدید را معرفی کرده است که می توانند برای پیام های متنی دریافتی استفاده شوند. آهنگ های متن نیز جایگزین گزینه های قبلی می شوند، با آن صداهای قدیمی تر به رابط کلاسیک منتقل می شوند. آهنگ های متن به روز شده را می توان برای پست صوتی جدید، نامه جدید، نامه ارسال شده، هشدارهای تقویم، و هشدارهای یادآوری علاوه بر متن استفاده کرد.

2/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا