بررسی تخصصی

شایعه شده است که iOS 17 تغییرات عمده کمتری نسبت به برنامه ریزی اولیه خواهد داشت زیرا اپل تمرکز خود را به هدست AR/VR تغییر می دهد.

iOS 17، به‌روزرسانی بزرگ بعدی آیفون، می‌تواند به‌روزرسانی کم‌اهمیت‌تری نسبت به آنچه اپل در ابتدا امیدوار بود باشد، زیرا این شرکت و مهندسان آن بیشتر بر روی هدست AR/VR آینده تمرکز می‌کنند.

پیش نمایش iOS 16
اپل چندین سال است که روی هدست AR/VR و سیستم عامل همراه آن یعنی xrOS کار می کند. با توجه به اینکه انتظار می رود این هدست در سال 2023 عرضه شود، مهندسان اپل کمتر بر روی سایر سیستم عامل ها از جمله به روز رسانی های iOS 17 و iPadOS 17 تمرکز کرده اند. بلومبرگمارک گورمن.

در آخرین خبرنامه Power On خود، گورمن می‌گوید iOS 17، که نام داخلی آن Dawn است، ممکن است به دلیل تمرکز بیشتر اپل بر روی xrOS برای هدست آینده، «تغییرات اساسی کمتری نسبت به برنامه‌ریزی اولیه» داشته باشد. گورمن می‌گوید رویکرد مشابهی با macOS 14 با نام رمز Sunburst در حال انجام است.

iOS 14 که در سال 2020 معرفی شد و iOS 16 که در ژوئن گذشته معرفی شد، دو به‌روزرسانی مهم بودند که ویجت‌های بازطراحی‌شده را به صفحه اصلی آیفون، کتابخانه برنامه‌ها، ویژگی‌های جدید در برنامه‌های سهام مانند Maps و Safari، صفحه قفل بازطراحی‌شده و موارد دیگر آوردند. . iOS 17 به همراه iPadOS 17، macOS 14 و watchOS 10 در جریان WWDC در ماه ژوئن معرفی خواهند شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا