بررسی تخصصی

قاب‌های آیفون 14 بهترین پیش‌نمایش را در اندازه‌های برآمدگی دوربین ارائه می‌دهند

تصویری که مجموعه‌ای از قاب‌های شخص ثالث را برای سری آتی آیفون 14 نشان می‌دهد در Weibo نمایش داده شده است که یادآوری واضح از بزرگ شدن محفظه دوربین گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار اپل است.

کیس آیفون 14
پس از مشاهده فروش ضعیف آیفون 13 مینی، اپل امسال قرار است بر روی اندازه های بزرگتر آیفون تمرکز کند و ما انتظار داریم آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی، آیفون 14 6.7 اینچی را ببینیم. مکس و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی.

در حالی که تغییرات قابل توجهی در طراحی انتظار نمی رود، همه این مدل ها احتمالاً شاهد ارتقاء دوربین خواهند بود و در نتیجه برجستگی های دوربین حدود 5 درصد بزرگتر می شوند، که این تفاوت در مدل های Pro قابل توجه است (مطابق با تصویر مورد اول و سوم از سمت چپ.)

انتظار می‌رود تمامی مدل‌های آیفون 14 شاهد ارتقاء دوربین Ultra Wide در پشت دستگاه باشند، در حالی که مدل‌های iPhone Pro می‌توانند شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در دوربین اصلی واید و به‌روزرسانی‌های لنز تله باشند.

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل معتقد است که مدل های آیفون 14 پرو دارای یک دوربین 48 مگاپیکسلی واید خواهند بود که نسبت به دوربین 12 مگاپیکسلی کنونی و همچنین قابلیت فیلمبرداری 8K پیشرفت بزرگی خواهد بود.

دوربین 48 مگاپیکسلی در مدل‌های آیفون 14 پرو نیز احتمالاً قادر به گرفتن عکس‌های 12 مگاپیکسلی از طریق فرآیندی به نام pixel-binning است. Pixel binning داده‌های چند پیکسل کوچکتر روی حسگر تصویر دوربین را در یک “super-pixel” برای بهبود حساسیت در نور کم ادغام می‌کند.

این که آیا حجم بالای محفظه دوربین یک مبادله ارزشمند برای قابلیت‌های بهبودیافته عکس است، چیزی است که کاربران باید خودشان تصمیم بگیرند، اما کافی است بگوییم که قاب‌های طراحی‌شده برای مدل‌های آیفون 13 بعید به نظر می‌رسد که با مدل‌های آیفون 14 مطابقت داشته باشند. افزایش اندازه

انتظار می‌رود اپل مدل‌های آیفون 14 را در رویدادی که احتمالاً در سپتامبر 2022 برگزار می‌شود، معرفی کند، در صورتی که اپل از جدول‌های زمانی عرضه قبلی پیروی کند. برای همه چیزهایی که در مورد خط تولید جدید می دانیم، مطمئن شوید که شایعات اختصاصی آیفون 14 و آیفون 14 پرو را بررسی کنید.

(از طريق DuanRui.)

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا