بررسی تخصصی

دستی با مدل‌های آیفون 14 که اندازه‌های جدید و به‌روزرسانی‌های طراحی دوربین را نشان می‌دهند

قبل از عرضه مدل‌های جدید آیفون، سازندگان قاب‌ها اغلب مدل‌های ساختگی را بر اساس شماتیک‌ها و مشخصات فاش شده ایجاد می‌کنند. مدتی است که از طراحی سری آیفون 14 اطلاع داریم و این هفته مجموعه ای از واحدهای ساختگی را دریافت کردیم تا خودمان به روز رسانی های طراحی را ببینیم.

از آنجایی که پول زیادی برای آماده کردن یک کیس برای آیفون جدید قبل از عرضه وجود دارد، مدل‌های ساختگی اغلب کاملاً دقیق هستند، بنابراین این دستگاه‌های جعلی آیفون ۱۴ تصویر واضحی از آنچه می‌توانیم انتظار داشته باشیم به ما ارائه دهند.

دستی با مدل‌های آیفون 14 که اندازه‌های جدید و به‌روزرسانی‌های طراحی دوربین را نشان می‌دهند
از نظر طراحی، مدل‌های آیفون 14 بسیار شبیه به مدل‌های آیفون 13 خواهند بود، اما به استثنای یک استثنای قابل توجه – آیفون 14 مینی وجود نخواهد داشت. در عوض، اپل در حال ساخت دو آیفون 6.1 اینچی (آیفون 14 و آیفون 14 پرو) به همراه دو آیفون 6.7 اینچی (آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس) است.

آیفون 14 در مقابل آیفون 13


برای مدل های پرو، بریدگی با سوراخ و بریدگی قرص شکل برای دوربین و تجهیزات Face ID جایگزین می شود. طراحی سوراخ و قرص تفاوت چندانی با یک بریدگی ندارد، اما مقداری فضا را آزاد می کند و دوربین های جلویی را کمتر مزاحم می کند. مدل های استاندارد آیفون 14 همچنان بریدگی خواهند داشت.

ما می دانیم که تغییرات جزئی در اندازه دستگاه ها وجود دارد، اما هنگام مقایسه یک واحد ساختگی با خط تولید آیفون 13، تشخیص آن دشوار است. در مدل های آیفون 14 پرو تغییرات کوچکی در اندازه صفحه نمایش وجود دارد، اما در استفاده روزانه، متوجه آن نمی شوید.

آیفون 14 ساختگی 4


برجستگی‌های دوربین در مدل‌های Pro کمی ضخیم‌تر و عریض‌تر خواهند بود تا دوربین 48 مگاپیکسلی را که اپل اضافه می‌کند، در خود جای دهد. مدل های استاندارد آیفون 14 تغییرات طراحی زیادی را مشاهده نخواهند کرد.

وزن، جنس و رنگ فاکتورهایی هستند که نمی‌توانیم از مدل‌های ساختگی استنباط کنیم، اما شایعات حاکی از آن است که مدل‌های آیفون 14 ساختاری مشابه نسخه‌های نسل قبل خواهند داشت، اگرچه می‌توانیم رنگ بنفش جدیدی را هم برای استاندارد و هم برای مدل‌های جدید ببینیم. مدل های حرفه ای

آیفون 14 ساختگی 5


مدل‌های iPhone 14 و iPhone 14 Pro اپل تفاوت‌های بیشتری نسبت به قبل خواهند داشت، به طوری که انتظار می‌رود مدل‌های Pro از تراشه A16 استفاده کنند در حالی که اپل همچنان از تراشه A15 در مدل‌های استاندارد استفاده می‌کند. مدل‌های iPhone 14 Pro همچنین دارای سیستم‌های دوربین پیشرفته‌تر، نمایشگرهای ProMotion هستند که احتمالاً از ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن پشتیبانی می‌کنند و موارد دیگر.

نظر شما در مورد برنامه های اپل برای سری آیفون 14 چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا