بررسی تخصصی

جزیره دینامیک جدید آیفون 14 پرو دارای نشانگر دوربین به عنوان شایعه است

از زمان iOS 14، آیفون‌ها یک نقطه سبز رنگ را در سمت راست ناچ نشان می‌دهند، زمانی که دوربین به‌طور فعال توسط یک برنامه استفاده می‌شود. در مدل‌های آیفون 14 پرو، این نشانگر حریم خصوصی اکنون در بریدگی جزیره دینامیک جدید به شکل قرص نشان داده می‌شود.

نشانگر دوربین آیفون 14 پرو
نشانگر دوربین تغییر مکان را می توان در ویدیوی اپل در معرفی آیفون 14 پرو، زمانی که اپلیکیشن داخلی دوربین باز می شود، مشاهده کرد و همچنین تصویری از آن در بیانیه مطبوعاتی اپل برای دستگاه وجود دارد. به گفته اپل، نقطه سبز به این معنی است که یا دوربین یا هر دو دوربین و میکروفون توسط یک برنامه در آیفون استفاده می شود.

دوربین جزیره دینامیک آیفون 14 پرو


نقطه سبزی که مستقیماً در کنار دوربین جلو در مدل‌های آیفون 14 پرو ظاهر می‌شود، شبیه به چراغ سبزی است که در هنگام فعال بودن در کنار وب‌کم مک‌بوک ظاهر می‌شود و تجربه‌ای ثابت‌تر را در بین دستگاه‌ها ارائه می‌دهد.

در حالی که شایعات لحظه آخری حاکی از آن بود که هنگامی که برنامه ای به طور فعال از میکروفون آیفون استفاده می کند، اما نه از دوربین، یک نقطه نارنجی در جزیره پویا ظاهر می شود، فیلم نشان داده شده در رویداد اپل نشان می دهد که نقطه نارنجی در سمت راست باتری ظاهر می شود. نماد در نوار وضعیت، حداقل زمانی که جزیره پویا از قبل در حال استفاده است.

نقشه های جزیره پویا آیفون 14 پرو


جزیره دینامیک، منحصراً برای مدل‌های آیفون 14 پرو، جایگزین بریدگی سنتی موجود در تمام مدل‌های آیفون 13 می‌شود. با کمک نرم افزار، برش به اشکال و اندازه های مختلف برای مواردی مانند تماس های تلفنی دریافتی، هشدارها، اعلان ها، احراز هویت Face ID، تایمر، ناوبری گام به گام، فعالیت های زنده و موارد دیگر تغییر شکل می دهد.

هر چهار مدل آیفون 14 از جمعه 9 سپتامبر ساعت 5 صبح به وقت اقیانوس آرام برای پیش‌سفارش در دسترس خواهند بود و این دستگاه‌ها از جمعه 16 سپتامبر به دست مشتریان می‌رسند و در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند، به استثنای 14 پلاس که با کمی تاخیر مدل.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا