بررسی تخصصی

iPhone 14 Pro دارای امتیازات ورزشی زنده در Dynamic Island در iOS 16.1 است

اوایل این ماه، اپل اعلام کرد که iOS 16.1 یک ویژگی جدید Live Activities را فعال می‌کند که به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا از روی صفحه قفل از اتفاقاتی که در زمان واقعی رخ می‌دهند، مانند یک بازی ورزشی یا سفارش تحویل غذا مطلع شوند.

iPhone 14 Pro Sports Scores Island پویا

در iPhone 14 Pro و Pro Max، Live Activities نیز با Dynamic Island یکپارچه می شود. به عنوان مثال، در طول یک مسابقه لیگ برتر، جزیره پویا یک جدول امتیازات به روز رسانی زنده با تعداد گل های زده شده توسط هر تیم را نشان می دهد. هنگامی که به مدت طولانی فشار داده می شود، جزیره پویا برای نمایش زمان سپری شده و اکشن بازی به بازی گسترش می یابد.

فعالیت های زنده ورزشی جزیره پویا آیفون 14 پرو


وقتی آیفون 14 پرو قفل است، امتیاز در یک ویجت در صفحه قفل نشان داده می شود. در آیفون 14 و آیفون 14 پلاس، و در سایر مدل‌های آیفون بدون جزیره پویا، فعالیت‌های زنده به طور کامل به صفحه قفل محدود می‌شوند.

iOS 16 Live Activities Sports MLB

بازی MLB در صفحه قفل

برای آزمایش این ویژگی با آیفون در iOS 16.1 بتا، برنامه تلویزیون را باز کنید و روی دکمه «دنبال کردن» برای بازی پشتیبانی شده ضربه بزنید. در زمان راه اندازی، اپل می گوید این ویژگی برای بازی های MLB برای کاربران ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا، برزیل، مکزیک، ژاپن و کره جنوبی، علاوه بر بازی های NBA و لیگ برتر فقط برای کاربران ایالات متحده و کانادا در دسترس است. . این ویژگی احتمالاً در آینده به لیگ های ورزشی دیگر نیز گسترش خواهد یافت.

اپل می گوید iOS 16.1 اواخر امسال منتشر خواهد شد. علاوه بر افزودن پشتیبانی از Live Activities در برنامه‌های شخص ثالث، این به‌روزرسانی شامل یک گزینه جدید شارژ انرژی پاک برای کاربران آمریکایی، اضافه کردن پشتیبانی از لوازم جانبی Matter در برنامه Home، در دسترس قرار دادن تمرینات Apple Fitness+ بدون Apple Watch و غیره خواهد بود. .

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا