بررسی تخصصی

مدل های آیفون 15 تا 54 درصد سرعت دانلود 5G بهتری نسبت به مدل های آیفون 14 دارند.

مدل‌های آیفون 15 به تراشه مودم X70 کوالکام مجهز شده‌اند که سرعت 5G سریع‌تری را نسبت به X65 در مدل‌های آیفون 14 نسل قبل ارائه می‌کند، و آزمایش به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط Ookla تأیید می‌کند که سرعت دانلود به‌طور چشمگیری بهبود یافته است.

مدل های آیفون 15 تا 54 درصد سرعت دانلود 5G بهتری نسبت به مدل های آیفون 14 دارند.
Ookla با استفاده از داده‌های جمع‌آوری‌شده از Speedtest آنلاین خود برای اندازه‌گیری سرعت اتصال، تعیین کرده است که مدل‌های iPhone 15 از سرعت دانلود پشتیبانی می‌کنند که تا 54 درصد سریع‌تر از سرعت دانلود موجود در مدل‌های iPhone 14 است.

در مقایسه با مدل‌های مشابه آیفون 14، آیفون 15 پلاس 54 درصد سرعت دانلود بالاتر، آیفون 15 45 درصد سرعت دانلود بهتر، آیفون 15 پرو مکس 27 درصد سریع‌تر و آیفون 125 پرو دانلود بهتری داشت. سرعت.

مدل‌های آیفون 15 سریع‌ترین سرعت دانلود را در بین تمام دستگاه‌های اپل و سامسونگ موجود در فهرست نتایج Ookla داشتند. سرعت متوسط ​​دانلود در آیفون 15 پرو مکس 285 مگابیت بر ثانیه بود و سایر آیفون‌ها هم فاصله زیادی نداشتند.

آیفون 15 با سرعت 249 مگابیت بر ثانیه کمترین سرعت متوسط ​​دانلود را در میان محصولات اپل داشت، اما همچنان از جدیدترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ از جمله گلکسی Z Fold5 و گلکسی Z Flip5 جلوتر بود.

توجه داشته باشید که داده‌های Ookla سرعت دانلود متوسط ​​را در سراسر ایالات متحده پوشش می‌دهد و اتصال می‌تواند بسته به موقعیت مکانی، نزدیکی به شهر اصلی، محل نزدیک‌ترین برج تلفن همراه، حامل و موارد دیگر متفاوت باشد. داده های به اشتراک گذاشته شده برای آیفون از 22 سپتامبر تا 30 اکتبر جمع آوری شده است.

سرعت دانلود 5G همچنین در چندین کشور دیگر از جمله استرالیا، برزیل، کانادا، فرانسه، هند، کره جنوبی، اسپانیا، بریتانیا و امارات بهبود یافته است و نتایج کامل در وب سایت Ookla در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا