بررسی تخصصی

آیفون 15 پرو می تواند در رنگ قرمز تیره، با گزینه های صورتی و آبی روشن برای آیفون 15 عرضه شود

با هر بار تکرار آیفون، اپل گزینه های رنگ موجود را تغییر می دهد و اغلب رنگ یا مجموعه ای از رنگ های خاص را معرفی می کند که آیفون های جدید را از نسل قبلی متمایز می کند. با آیفون 14 پرو، اپل رنگ بنفش تیره را معرفی کرد، در حالی که آیفون 14 استاندارد در رنگ بنفش عرضه شد.

iPhone 15 Pro Burgandy Feature 2 - آیفون 15 پرو می تواند در رنگ قرمز تیره، با گزینه های صورتی و آبی روشن برای آیفون 15 عرضه شود
مدل‌های آیفون 15 و 15 پرو اپل نیز در رنگ‌های منحصربه‌فرد عرضه خواهند شد 9to5Mac می‌گوید یک منبع ناشناس نشان می‌دهد که اپل در حال کار بر روی مدل‌های آیفون 15 پرو و ​​پرو مکس در رنگ قرمز تیره است که نزدیک به رنگ شرابی است. کد هگز رنگ #410D0D است که به عنوان یک سینا تیره توصیف می شود.

iPhone 15 Pro Burgandy Feature - آیفون 15 پرو می تواند در رنگ قرمز تیره، با گزینه های صورتی و آبی روشن برای آیفون 15 عرضه شود


مدل‌های استاندارد آیفون 15 می‌توانند در رنگ‌های جدید صورتی تیره و روشن و آبی روشن در دسترس باشند. رنگ صورتی، کد هگز #CE3C6C صورتی عمیق تر است که به عنوان “تلمجنتا” توصیف می شود. آبی، کد هگز رنگ #4DB1E2، به عنوان “آبی پیکتون” توصیف شده است.

iPhone 15 Cyan and Magenta Feature 2 - آیفون 15 پرو می تواند در رنگ قرمز تیره، با گزینه های صورتی و آبی روشن برای آیفون 15 عرضه شود


رنگ قرمز تیره‌ای که اپل ممکن است برای مدل‌های آیفون 15 پرو در نظر گرفته باشد، احتمالاً با دستگاه‌های قرمز استاندارد (محصول) در سایه روشن‌تر، همراه با سایه‌های سنتی‌تر نزدیک به نقره‌ای/طلایی و خاکستری فضایی همراه خواهد بود. مدل‌های آیفون 15 می‌توانند گزینه‌های رنگ بیشتری از جمله رنگ‌های قرمز، سیاه و سفید داشته باشند.

احتمالاً رنگ قرمز تیره اپل برای روکش تیتانیومی که شایعه شده برای آیفون 15 پرو و ​​پرو مکس ارائه می شود. اپل تاکنون مدل‌های تیتانیومی اپل واچ را در رنگ تیتانیوم نقره‌ای استاندارد و رنگ تیتانیوم تیره‌تر عرضه کرده است، اما آنودایز قرمز کاملاً جدید خواهد بود.

از یک رویداد اپل در ماه اکتبر چه انتظاری داریم: iPad Pro، M2 Mac و موارد دیگر
>

مطابق با 9to5Macمنبع، اطلاعات در مورد گزینه های رنگ “هنوز زود است” و “می تواند تغییر کند” نزدیک به پاییز، بنابراین رنگ های به اشتراک گذاشته شده ممکن است خاموش باشند. از آنجایی که اپل دستگاه‌ها را خیلی زودتر از زمان راه‌اندازی برنامه‌ریزی می‌کند، انتخاب‌های طراحی احتمالاً در آینده نزدیک تقویت خواهند شد. انتظار می‌رود اپل فاز EVT (تست اعتبارسنجی مهندسی) تولید آیفون 15 را در ماه مارس آغاز کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا