بررسی تخصصی

برخی از دارندگان آیفون 15 با خودروهای GM که با مشکلات شارژ بی سیم مواجه هستند

بر اساس تعدادی از شکایات مشتریان که توسط مشتریان برجسته شده است، آخرین آیفون های پرچمدار اپل در برخی از خودروهای جنرال موتورز آنطور که انتظار می رود شارژ نمی شوند. آستانه. در Reddit، سایت اپل و سایر انجمن‌ها، گزارش‌هایی از کاربران آیفون 15 وجود دارد که دارای خودروهای شورلت، کادیلاک و بیوک با شارژرهای بی‌سیم هستند که قادر به شارژ آیفون‌های جدید خود نیستند. برخی از افراد شارژ آیفون را برای چند ثانیه می بینند، اما پس از آن به نظر می رسد که متوقف می شود، در حالی که برخی دیگر اصلا نمی توانند دستگاه خود را شارژ کنند.

برخی از دارندگان آیفون 15 با خودروهای GM که با مشکلات شارژ بی سیم مواجه هستند
در Reddit، چندین شکایت از صاحبان Chevy وجود دارد که نمی توانند شارژرهای بی سیم خود را به درستی کار کنند. قرار دادن دستگاه در محفظه شارژ بی سیم، صرف نظر از اینکه دستگاه در کیس باشد، منجر به شارژ نمی شود.

خوشحالم که می دانم فقط من نیستم. آیفون 12 پرو مکس من به خوبی (هر بار) در سال 23 Chevy Traverse من کار می کرد. حدود 6 هفته پیش به سراغ آیفون 15 پرو مکس رفتم و این ویژگی دقیقاً همانطور که در نظرات دیگر توضیح داده شد خراب شد: چند ثانیه شارژ کنید و سپس متوقف شود – روشن یا خاموش کردن کیس نتایج یکسانی را به همراه دارد. من در حال حاضر در iOS 17.1.1 هستم و از زمانی که گوشی در تاریخ 10/8/23 خریداری شده است، همه به روز رسانی ها را دریافت کرده ام.

بسیاری از شکایات از کاربران آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس است و ممکن است مشکل به آپدیت iOS 17.1 مربوط شود.

برخی از شارژرهای بی‌سیم داخل خودرو به دلیل اینکه برای طیف وسیعی از اندازه‌های گوشی هوشمند طراحی شده‌اند و گاهی اوقات نمی‌توانند دستگاه‌های بزرگ‌تر را در خود جای دهند، بسیار غیرقابل اعتماد هستند. مشکلات هم ترازی رایج است، و در نتیجه باعث ناامیدی زیادی در مورد شارژ بی سیم خودرو می شود.

جنرال موتورز گفت آستانه که “از نگرانی آگاه است” و “در حال بررسی است” و در حال حاضر چیزی برای تایید این موضوع وجود ندارد.

این دومین مشکل مربوط به شارژ است که گریبان مدل‌های آیفون 15 را گرفته است. پس از عرضه دستگاه‌های جدید، برخی از دارندگان BMW به سرعت دریافتند که شارژرهای بی‌سیم در خودروهایشان به طور موقت تراشه NFC را در آیفون‌های خود غیرفعال می‌کنند. اپل این مشکل را در ماه اکتبر تایید کرد و در آپدیت iOS 17.1.1 که در اوایل نوامبر منتشر شد، یک اصلاح را معرفی کرد.

راه‌اندازی استاندارد شارژ بی‌سیم Qi2 ممکن است مشکلات آتی در مورد شارژ داخل خودرو را کاهش دهد، زیرا شارژرهای Qi2 دارای تراز مغناطیسی هستند، اما اغلب تولیدکنندگان خودرو ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول می‌کشد تا فناوری جدید را معرفی کنند، و این کار مفید نخواهد بود. صاحبان وسایل نقلیه با شارژرهای Qi موجود.

با توجه به اینکه به نظر می رسد مشکلات شارژی که دارندگان جنرال موتورز با آن مواجه هستند در iOS 17.1 ظاهر شده است، اپل ممکن است بتواند با به روز رسانی بعدی این مشکل را برطرف کند و همچنین این احتمال وجود دارد که GM بتواند به روز رسانی سیستم عامل را برای بازیابی قابلیت شارژ ارائه دهد. در حال حاضر، آپدیت iOS 17.2 این مشکل را برطرف نکرده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا