بررسی تخصصی

اولین سفارشات آیفون 15 و آیفون 15 پرو به مشتریان استرالیا و نیوزلند می رسد

در نیوزلند و استرالیا در حال حاضر جمعه، 22 سپتامبر است، یعنی مشتریانی در کشورهایی که آیفون 15، آیفون 15 پرو، اپل واچ سری 9، اپل واچ اولترا 2 یا ایرپاد پرو با قاب USB-C را پیش‌سفارش کرده‌اند، هستند. شروع به دریافت دستگاه های خود می کنند.

آیفون 15 آبی 23
طرفداران اپل که iPhone 15 و iPhone 15 Pro جدید دریافت می‌کنند، اکنون عکس‌ها و اولین برداشت‌ها را در اینستاگرام، توییتر، ردیت و ردیت به اشتراک می‌گذارند. MacRumors انجمن ها و سایر شبکه های اجتماعی اگر قبلاً آیفون جدید خود را دریافت کرده اید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید و مطمئن شوید که تصاویر و اولین برداشت های خود را به اشتراک بگذارید!

هیچ مکان خرده‌فروشی اپل در نیوزلند وجود ندارد، به این معنی که مشتریان در استرالیا همیشه اولین کسانی هستند که می‌توانند دستگاه‌های جدید را تحویل بگیرند یا آیفون را از فروشگاه اپل خریداری کنند. موجودی موجود در فروشگاه در استرالیا، بینشی را در مورد آنچه می‌توانیم در دیگر فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان انتظار داشته باشیم، ارائه می‌دهد.

مدل‌های iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max در طول دوره پیش‌سفارش فروخته شدند و سفارش‌هایی که اکنون از فروشگاه آنلاین اپل ارسال می‌شوند تا اواخر اکتبر یا حتی تا نوامبر برای برخی دستگاه‌ها ارسال نمی‌شوند. مدل های استاندارد آیفون 15 به سختی به دست نمی آیند.

اگر پیش‌سفارش‌ها را از دست دادید، خرید از فروشگاه اپل یا مکان دیگری مانند Target، Walmart یا Best Buy تنها راه برای دریافت یک آیفون جدید در روز عرضه است. در حالی که انتظار می‌رود فروشگاه‌های خرده‌فروشی موجودی داشته باشند، مدل‌های محبوب آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس ممکن است کمبود داشته باشند و به سرعت به فروش برسند.

پس از نیوزلند و استرالیا، فروش و تحویل مدل‌های جدید آیفون 15 و ساعت‌های جدید اپل در آسیا، خاورمیانه، اروپا و در نهایت آمریکای شمالی آغاز خواهد شد. بسیاری از فروشگاه‌های اپل در سرتاسر جهان در حدود ساعت 8 صبح به وقت محلی باز خواهند شد تا به مشتریان اجازه دهند دستگاه‌های رزرو شده را تحویل بگیرند و خریدهای خود را انجام دهند.

حتما در جریان باشید MacRumors، از آنجایی که فردا یک جعبه گشایی و جعبه گشایی خواهیم داشت و به دنبال آن غواصی عمیق در مجموعه ویژگی های دستگاه های جدید، مقایسه دوربین و موارد دیگر خواهیم داشت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا