بررسی تخصصی

Pixel Pals 2 یک دوست تعاملی را به ویجت های صفحه اصلی شما می آورد

اپل در iOS 17 برای اولین بار ویجت های صفحه اصلی تعاملی را اضافه کرد و توسعه دهنده کریستین سلیگ از این قابلیت جدید استفاده می کند تا برنامه Pixel Pals خود را بهتر از همیشه کند.

ویجت pixel pals
با Pixel Pals 2.0، می‌توانید حیوان خانگی دیجیتالی را که در صفحه اصلی شما زندگی می‌کند، بپذیرید و می‌توانید بدون نیاز به باز کردن برنامه، به روش‌های جدید با آن ارتباط برقرار کنید.

می‌توانید با Pixel Pals خود تغذیه و بازی کنید، و دوستان خود را اضافه کنید تا Pixel Pals آنها بتوانند از صفحه اصلی شما بازدید کنند. دو Pixel Pals با هم می‌توانند با یکدیگر مبارزه کنند، و در حالت StandBy، Pixel Pal شما می‌تواند در کنار شما قرار بگیرد یا می‌توانید از ویژگی جدید شمارش گوسفند استفاده کنید.

همچنین می‌توانید دانه‌هایی را در مزرعه بکارید تا غذای حیوان خانگی خود را پرورش دهید، و حیوانات و شکل‌های جدیدی برای باز کردن قفل وجود دارد. همانطور که دوستی شما با Pixel Pal شما بیشتر می شود، شکل های بیشتری را باز خواهید کرد. Selig همچنین بازی‌های کاملی را اضافه کرده است که می‌توان آن‌ها را در صفحه اصلی در ویجت بازی کرد، از جمله PixelQuest، 2048 و Eternal Scroll.

کریستین سلیگ توسعه‌دهنده اپلیکیشن آپولو از بین رفته برای Reddit است که اوایل امسال برای فروش حذف شد. او اکنون توجه خود را روی Pixel Pals متمرکز کرده است.

Pixel Pals برای دانلود رایگان است، اما باز کردن قفل مجموعه ویژگی های کامل برنامه به Pixel Pals Premium نیاز دارد که قیمت آن 9.99 دلار در سال یا 1.49 دلار در ماه است.

داستان های محبوب

iOS 17: 10 ویژگی جدید که به تازگی راه اندازی شده است

در ماه ژوئن، اپل iOS 17 را با طیف گسترده ای از ویژگی ها و تغییرات جدید برای آیفون معرفی کرد. پس از بیش از سه ماه آزمایش بتا، به‌روزرسانی نرم‌افزار رایگان این دوشنبه، 18 سپتامبر برای آیفون XS و جدیدتر منتشر خواهد شد. در زیر، ما 10 ویژگی کلیدی را که به آیفون با iOS 17 عرضه می‌شوند، مرور کرده‌ایم، و ویژگی‌های اضافی در اواخر امسال ارائه می‌شوند. آپدیت باید برای …

مدل‌های آیفون 15 دارای تنظیمات جدیدی برای جلوگیری از شارژ بیش از 80 درصد هستند.

همه مدل‌های آیفون 15 و آیفون 15 پرو دارای تنظیمات جدیدی برای سلامت باتری هستند که از شارژ بیش از 80 درصدی دستگاه‌ها در هر زمان که فعال هستند، جلوگیری می‌کند، همانطور که آلیسون جانسون از The Verge در جلسه پرسش و پاسخ امروز تأیید کرد. تنظیم جدید جدا از ویژگی شارژ باتری بهینه شده قبلی در آیفون است که به طور هوشمند شارژ را از 80 درصد به تأخیر می اندازد تا زمانی که بیشتر…

بهترین برنامه ها با ویژگی های جدید iOS 17 و watchOS 10

با انتشار یک سیستم عامل جدید، ویژگی ها و عناصر طراحی متعددی برای توسعه دهندگان وجود دارد که می توانند از آن استفاده کنند. اکنون که iOS 17 منتشر شده است، بسیاری از برنامه‌های اصلی امروز به‌روزرسانی‌های جالبی دریافت می‌کنند که در زیر گردآوری کرده‌ایم. WatchOS 10 همچنین دارای یک زبان طراحی جدید است، بنابراین طیف وسیعی از به‌روزرسانی‌های اپل واچ نیز وجود دارد که می‌توانید آن را بررسی کنید. Flighty (رایگان، اشتراک ممتاز) ردیابی محبوب پرواز…

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا