بررسی تخصصی

نگاهی عمیق تر به دوربین آیفون 15 پرو مکس

آیفون 15 پرو مکس دارای پیشرفته ترین سیستم دوربین اپل تا به امروز است، با لنز 48 مگاپیکسلی به روز شده، لنز بهبود یافته Ultra Wide، و لنز جدید تله فوتو 5 برابر که بیشترین زوم اپتیکال را در آیفون ارائه می دهد. MacRumors دن باربرا، فیلمبردار این هفته، نگاهی عمیق‌تر به آیفون 15 پرو مکس با تمرکز ویژه بر ویژگی‌های دوربین انداخت.

دوربین اصلی اپل همیشه در شرایط نوری خوب فوق‌العاده است، اما با تراشه A17 Pro، رنگ‌ها حتی دقیق‌تر از قبل هستند. HDR با Smart HDR 5 بهبود یافته است، بنابراین رنگ پوست می تواند زنده تر به نظر برسد در حالی که رنگ های دیگر زنده می مانند. این امر به‌ویژه در موقعیت‌هایی با پس‌زمینه‌های روشن که ممکن است در مدل‌های قبلی آیفون، مقداری شستشو مشاهده کنید، قابل توجه است.

دوربین iphone 15 pro max 1
عکس‌ها به‌جای ۱۲ مگاپیکسل به‌طور پیش‌فرض روی ۲۴ مگاپیکسل هستند، که به این معنی است که با حجم فایل هنوز معقول‌تر، جزئیات بیشتر و کیفیت بهتری دریافت می‌کنید، و با A17 Pro، می‌توانید فاصله‌های کانونی مختلف، از جمله 24 میلی‌متر، 28 میلی‌متر و 35 میلی‌متر را انتخاب کنید. برای تقلید بهتر آنچه می توانید با دوربین های لنز قابل تنظیم انجام دهید.

دوربین آیفون 15 پرو مکس 2
حالت شب چشمگیرتر است و گرفتن عکس پرتره دیگر نیازی به تغییر حالت ندارد. با یک شخص یا حیوان خانگی در عکس (یا اگر برای فوکوس ضربه بزنید)، اطلاعات عمق به طور خودکار ثبت می‌شود و می‌توانید حالت پرتره را بعد از عکس فعال کنید، که بسیار مفید است. خیلی ساده تر است که فقط دوربین را باز کنید، یک عکس بگیرید و دقیقاً همان چیزی را که می خواهید بدست آورید.

دوربین آیفون 15 پرو مکس 3
بزرگترین تغییر در 15 Pro Max، لنز زوم اپتیکال 5 برابر است که جایگزین لنز زوم اپتیکال 3 برابر شده است. زوم اپتیکال 5 برابر معادل یک لنز تله فوتو 120 میلی متری است که یک فاصله کانونی عالی برای پرتره ها و لنزی است که می تواند به روش هایی استفاده شود که با زوم 3 برابری کار نمی کند. لنز 5x برای عکس‌های روزمره، به‌خصوص زمانی که افراد و حیوانات خانگی درگیر هستند، بسیار گزینه‌ای مناسب‌تر است. تاری پس زمینه عالی دارد که به خوبی با ویژگی پرتره جفت می شود.

دوربین آیفون 15 پرو مکس 4
برای اکثر مردم، ویدیو تقریباً یکسان است، اما برخی از زنگ‌ها و سوت‌ها برای حرفه‌ای‌ها وجود دارد، از جمله رمزگذاری رنگ لاگ هنگام فیلم‌برداری ProRes برای HDR بهتر و تنظیمات ساده‌تر پس از تولید.

دوربین iphone 15 pro max 5
با مقایسه با آیفون 14 پرو مکس اپل، نگاهی عمیق‌تر به دوربین آیفون 15 پرو مکس در آینده خواهیم داشت، بنابراین مطمئن شوید که با این دوربین همراه باشید. MacRumors برای آن

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا