بررسی تخصصی

iOS 17.1: چگونه یک آلبوم عکس را در صفحه قفل خود به هم بزنید

انتظار می‌رود اپل iOS 17.1 را اواخر امروز منتشر کند و در میان سایر ویژگی‌های این به‌روزرسانی، گزینه شخصی‌سازی Lock Screen جدید برای آیفون‌ها نیز وجود دارد. در اینجا نحوه ایجاد والپیپر Lock Screen خود را در میان عکس‌های یک آلبوم خاص در کتابخانه عکس‌تان آورده شده است.


در نسخه‌های اخیر iOS، اپل این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که صفحه قفل را به روش‌هایی شخصی‌سازی کنند که در نسخه‌های قبلی نرم‌افزار موبایلش امکان‌پذیر نبود، و یکی از ویژگی‌هایی که به‌طور خاص محبوبیت خود را ثابت کرده است، توانایی به هم زدن عکس‌ها در گوشی شماست. کاغذدیواری صفحه قفل را در فواصل زمانی مشخص یا هر زمان که بیدار می‌شوید یا روی صفحه ضربه می‌زنید، قفل کنید.

در iOS 17.1، اپل این ویژگی را گسترش داده است به طوری که اکنون می توانید تصاویر را از یک آلبوم خاص از کتابخانه عکس خود به هم بزنید، نه اینکه مجبور باشید به صورت دستی عکس های فردی را انتخاب کنید یا به گزینه های از پیش تعیین شده اپل یعنی افراد، حیوانات خانگی، طبیعت و شهرها تکیه کنید. مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه این کار در آیفون های دارای iOS 17.1 انجام می شود.

 1. آیفون خود را بیدار کنید و از Face ID برای باز کردن قفل آن استفاده کنید، اما روی صفحه قفل انگشت خود را به سمت بالا بکشید.
 2. روی صفحه قفل فشار دهید و نگه دارید تا گالری تصویر زمینه ظاهر شود، سپس روی آبی ضربه بزنید + دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
 3. انتخاب کنید عکس درهم از منوی کاغذ دیواری

  صفحه قفل

 4. روی جدید ضربه بزنید آلبوم را انتخاب کنید، سپس آلبومی از عکس‌ها را از کتابخانه خود انتخاب کنید که می‌خواهید بین آن‌ها به هم بزنید.
 5. بعد، a را انتخاب کنید فرکانس مخلوط کردن: روزانه، ساعتی، روی قفل، یا روی ضربه بزنید.

 6. ضربه زدن از آلبوم استفاده کنید از چیزی گذشتن، حرکت کرده، رفتن به سوی.

  بر زدن

 7. برای پیش‌نمایش عکس‌های آلبوم انتخابی‌تان همانطور که در صفحه قفل شما ظاهر می‌شوند، روی صفحه ضربه بزنید و برای تنظیم سبک و رنگ فونت روی ساعت ضربه بزنید تا زمان، تاریخ و هر ویجت در برابر همه عکس‌های شما خوانا باقی بماند.
 8. ضربه زدن انجام شده در گوشه بالا سمت راست برای اتمام، سپس یکی را انتخاب کنید به عنوان جفت کاغذ دیواری تنظیم کنید به پایان رساندن یا سفارشی کردن صفحه اصلی برای تغییر ظاهر آن به طور جداگانه، سپس ضربه بزنید انجام شده.

  درهم ریختن عکس

روی کاغذدیواری ترکیبی عکس خاص آلبوم جدید خود در گالری ضربه بزنید تا آن را زنده کنید. سپس می‌توانید برای تغییر عکس روی صفحه آیفون ضربه بزنید یا آن را بیدار کنید، یا بسته به گزینه‌ای که انتخاب می‌کنید، منتظر بمانید تا به‌طور خودکار تغییر کند.
این مقاله، “iOS 17.1: چگونه یک آلبوم عکس را در صفحه قفل خود به هم بزنید” اولین بار در MacRumors.com ظاهر شد.

در مورد این مقاله در انجمن های ما بحث کنید

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا