بررسی تخصصی

آیفون همچنان محبوب ترین گوشی هوشمند در میان نوجوانان است، مالکیت اپل واچ در حال رشد است

طبق داده‌هایی که امروز توسط شرکت سرمایه‌گذاری پایپر سندلر در نظرسنجی نوجوانان دوسالانه خود به اشتراک گذاشته است، آیفون اپل همچنان محبوب‌ترین گوشی هوشمند در میان نوجوانان است. 87 درصد از نوجوانان مورد بررسی دارای آیفون هستند، در حالی که 88 درصد انتظار دارند که آیفون گوشی بعدی آنها باشد.

آیفون سری 15
تعداد مالکیت نوجوانان آیفون از سال گذشته تغییر نکرده است، اما در دهه گذشته، علاقه به آیفون در بین نوجوانان افزایش یافته است. در اکتبر 2013، 55 درصد از نوجوانان گزارش دادند که آیفون دارند، در حالی که 24 درصد از آن ها دستگاه اندرویدی داشتند.

مالکیت آیفون نوجوان 2023
مالکیت اپل واچ نیز در حال رشد است، هرچند کندتر. 34 درصد از نوجوانان مورد بررسی دارای اپل واچ هستند که این رقم در سال گذشته 31 درصد بود. 10 درصد از نوجوانان گفتند که قصد دارند در شش ماه آینده اپل واچ بخرند که در مقایسه با 16 درصد در پاییز 2022 کاهش یافته است. اپل برند محبوب ساعت بود که از Rolex، Casio، Garmin و Cartier پیشی گرفت.

Apple Pay با 42 درصد گزارش استفاده از این سرویس در ماه گذشته، برترین برنامه پرداخت برای نوجوانان بود. اپل پی از Cash App (27 درصد)، Venmo (20 درصد) و PayPal (10 درصد) پیشی گرفت.

اپل در رده پخش موسیقی تسلط نداشت و بعد از Spotify در رتبه دوم قرار گرفت. 70 درصد از نوجوانان مورد بررسی گفتند که از Spotify به عنوان سرویس موسیقی خود استفاده می کنند، در حالی که کمی بیش از 30 درصد از Apple Music استفاده می کنند. 46 درصد از نوجوانانی که برای یک سرویس هزینه می کنند، برای Spotify پرداخت می کنند، در حالی که فقط 30 درصد برای Apple Music پرداخت می کنند.

Piper Sandler همچنین از نوجوانان در مورد iCloud Private Relay سوال کرده است و استفاده از آن در نیمه دوم سال 2023 افزایش یافته است. 37 درصد از نوجوانان گفته اند که از iCloud Private Relay استفاده می کنند، در حالی که 17 درصد دیگر گفته اند که علاقه مند به استفاده از آن در شش دوره بعدی هستند. ماه ها. در اوایل سال جاری، تنها 24 درصد از نوجوانان از iCloud Private Relay استفاده می کردند که به هزینه اشتراک iCloud نیاز دارد.

نظرسنجی های نوجوانان دو بار در سال انجام می شود و پایپر سندلر این گزارش ها را برای بیش از 10 سال ارائه می دهد. برای گزارش پاییز امسال، 9193 نوجوان با میانگین سنی 15.7 سال در 49 ایالت مورد بررسی قرار گرفتند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا