بررسی تخصصی

Adobe ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی را برای فتوشاپ و موارد دیگر برجسته می‌کند

در کنفرانس سالانه MAX، Adobe امروز بینشی در مورد برنامه های خود برای فناوری هوش مصنوعی مولد در Photoshop، Illustrator و سایر برنامه های طراحی محبوب ارائه کرد.

فتوشاپ adobe generative fill
Adobe روی Firefly، مدل تولید تصویر هوش مصنوعی خود، با مدل Firefly Image 2 تکرار کرده است. قابلیت‌های بهبود یافته متن به تصویر را می‌توان در برنامه وب Firefly استفاده کرد و گزینه Generative Match به کاربران امکان می‌دهد محتوا را در سبک‌های مشخص شده توسط کاربر تولید کنند. تنظیمات عکس به تنظیمات تصویر به سبک عکاسی اجازه می‌دهد، و Prompt Guidance به کاربران کمک می‌کند تا پیشنهادات خود را برای نتایج نهایی بهتر اصلاح کنند.

در مورد کیفیت، Firefly Image پوست، مو، چشم‌ها، دست‌ها و ساختار بدن را بهتر نشان می‌دهد، به علاوه رنگ‌های بهتر و محدوده دینامیکی بهبود یافته را ارائه می‌دهد. مدل هوش مصنوعی مولد برای پر کردن مولد در Adobe Photoshop استفاده می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد محتوا را با پیام‌های متنی اضافه، گسترش دهند و حذف کنند.

اکنون یک مدل برداری Firefly وجود دارد که به گفته ادوبی اولین مدل مولد هوش مصنوعی در جهان برای ایجاد گرافیک برداری است. مدل Firefly Vector که در Adobe Illustrator ادغام شده است، می تواند برای ایجاد انواع گرافیک های برداری، از جمله لوگو، طراحی وب سایت، و بسته بندی محصول استفاده شود.

به گفته ادوبی، مدل بردار Firefly می تواند خروجی های برداری و الگوی «کیفیت انسانی» را با ویژگی گرافیکی Text to Vector ایجاد کند. گرافیک های تولید شده به صورت گروهی و کاملاً قابل ویرایش، با گزینه هایی برای مطابقت با سبک موجود آرتبرد سازماندهی شده اند.

Adobe Express همچنین یک مدل طراحی Firefly جدید برای تولید قالب برای پست های رسانه های اجتماعی و دارایی های بازاریابی دارد. Firefly Design Model می‌تواند الگوهایی را با نسبت‌های محبوب تولید کند که در Express قابل ویرایش هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های جدید هوش مصنوعی Adobe را می توانید در وب سایت Adobe بیابید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا