بررسی تخصصی

پنج ایموجی مورد علاقه برتر در ایالات متحده عبارتند از ?، ?، ❤️، ?، و ?

پنج ایموجی مورد علاقه برتر در ایالات متحده عبارتند از ? (چهره با اشک شوق)، ? (شست بالا)، ❤️ (قلب قرمز)، ? (روی زمین در حال خندیدن) و ? (صورت گریان) گزارش روند Emoji 2022 Adobe.

5 ایموجی مورد علاقه برتر 2022
چهره با اشک شوق، شست بالا، قلب قرمز و صورت گریان در سال های گذشته رایج بوده است، اما غلت زدن روی زمین چهره خنده جایگزین ? (صورتی که بوسه می زند) در سال 2022. ??، ??، و ?❤️ سه جفت ایموجی مورد علاقه برتر هستند.

ایموجی مورد علاقه بر اساس ایالت


? (تباهی از پو)، ? (صورت عصبانی) و ? (صورت برافروخته) ایموجی هایی هستند که پاسخ دهندگان نظرسنجی کمتر دوست دارند از آن استفاده کنند، اگرچه مانند موارد دلخواه، نتایج بر اساس ایالت متفاوت است.

کمترین مورد علاقه ایموجی بر اساس ایالت 2022


برای یافتن محبوب ترین ایموجی در ایالات متحده، ادوبی از 5000 کاربر ایموجی نظرسنجی کرد و 91 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از ایموجی برای “تضعیف حال و هوای گفتگو” استفاده می کنند. 73 درصد گفتند که افرادی که از ایموجی استفاده می کنند «دوستانه تر، بامزه تر و باحال تر» از کسانی هستند که این کار را نمی کنند و نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که اگر پیامی حاوی ایموجی باشد، احتمال بیشتری دارد که به پیامی پاسخ دهند.

71 درصد از مردم گفتند که ایموجی ها “ابزار گفتگوی مهمی” برای درک یکدیگر هستند و 75 درصد گفتند که “احساس ارتباط بیشتری” با افرادی دارند که از شکلک استفاده می کنند. 71 درصد از کاربران ایموجی در محل کار از ایموجی استفاده می کنند و 68 درصد از مردم دوست دارند زمانی که افراد در محل کار از شکلک استفاده می کنند.

در بین کاربران ایموجی، 75 درصد در روز حداقل 50 ایموجی را در پیام های آنلاین خود ارسال می کنند و بیشتر ایموجی ها از طریق پیامک ارسال می شوند.

نظرسنجی کامل ادوبی با گزارشی که در وب‌سایت Adobe در دسترس است، به جزئیات بیشتر درباره شکلک‌های اشتباه، استفاده از شکلک در دوستیابی، استفاده از شکلک در نسل‌ها و موارد دیگر می‌پردازد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا