بررسی تخصصی

Apple Watch Ultra توسط John Mayer Tastemaker Watch World تحسین شد

اپل واچ اولترا توسط موزیسین آمریکایی و کلکسیونر مشهور ساعت، جان مایر، تأیید شده است که دستگاه جدید خود را در حساب اینستاگرام خود به نمایش گذاشته است.

جان مایر اولترا
مایر روی عکسی از ساعت می‌نویسد: «یک هفته است که Apple Watch Ultra را می‌پوشم… و عالی است. “اولین ساعت اپل که من را به عنوان یک کلکسیونر مکانیکی ساعت هیجان زده کرد.”

«این دارای قابلیت و چیزی است که من آن را «عملکرد آرزویی» می‌نامم.» مایر سپس برخی از ویژگی‌های مورد علاقه‌اش از جمله ردیابی GPS، عمق سنج، کامپیوتر غواصی، آژیر برای جذب کمک در مواقع اضطراری و حالت شب را نام می‌برد.

او در پست بعدی می نویسد: «این یک نیروگاه ماجراجویی کمپینگ/شکار/خارج از منزل است. “یک #تبلیغ نیست. من فقط چیزی را که دوست دارم دوست دارم.”

مایر، برنده جایزه گرمی، تاثیرگذارترین کلکسیونر ساعت در جهان در نظر گرفته می‌شود و به تنهایی مسئول افزایش ارزش ساعت‌هایی است که در ملاء عام دیده می‌شود، و ساعت‌هایی که در مورد آن‌ها در ستون خود برای وب‌سایت horology می‌نویسد. ساعت ها.

بعید به نظر می رسد که تأثیر مایر همان تأثیر را بر Ultra داشته باشد، که احتمالاً میلیون ها فروخته می شود، اما GQ اشاره می‌کند، تایید او به تنهایی «احتمالاً به عنوان یک زلزله بزرگ در ژنو ثبت شده است» و برای هر کسی که علاقه‌مند به ساعت‌های سوئیسی و ساعت‌های بیانیه است، «معامله بزرگی» خواهد بود.

اپل از سال 2015 که از طلای 18 عیار اپل واچ ادیشن رونمایی کرد که قیمت آن بیش از 10000 دلار بود و در تعداد محدود در دسترس بود، دنیای ساعت های مچی لوکس را دوست داشت.

متأسفانه اپل، طبق گزارش ها، فروش واحدهای اپل واچ ادیشن طلایی به ده ها هزار نفر رسید و این خط در سپتامبر 2016 تنها پس از 16 ماه متوقف شد. با طنز، این مدل ها اکنون در watchOS 4 و پایین تر گیر کرده اند.

(ممنون ریچارد!)

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا