بررسی تخصصی

YouTuber برنامه عمقی Apple Watch Ultra را در اتاق آزمایش زیر آب نمایش می دهد

اپل واچ اولترا با یک اپلیکیشن عمق ذخیره‌سازی برای فعالیت‌های تفریحی زیر آب مانند غواصی و شنا در استخر در زیر آب عرضه می‌شود، اما اکثر کاربران معمولی احتمالاً متوجه نمی‌شوند که برنامه Depth در طول فعالیت‌های متعهدانه‌تر غواصی آزاد در آب‌های آزاد چگونه پاسخ می‌دهد.

برای هر کسی که کنجکاو است، یوتیوبر DC Rainmaker ویدیویی را منتشر کرده است که در آن اپلیکیشن Depth را در سطوح عمیق‌تر با استفاده از یک محفظه آزمایش زیر آب که برای تجهیزات غواصی طراحی شده است، نشان می‌دهد.

با کمک یک شبیه‌ساز عمق کامپیوتری، DC نشان می‌دهد که چگونه اپلیکیشن Depth به فشار آب بیشتر هنگام فرود غواص پاسخ می‌دهد، و نشان می‌دهد که خوانش‌های متر و پا به‌طور دقیق روی نمایشگر تنظیم می‌شوند، زیرا انیمیشن آب پس‌زمینه در نوع خود نوسان می‌کند.

اپلیکیشن Depth برای فعالیت های زیر آب در عمق حداکثر 130 فوت (40 متر) طراحی شده است، اما Apple Watch Ultra دارای درجه مقاومت در برابر آب 100 متر (328 فوت) است که باعث می شود ساعت در برابر فشارهای عمقی بیشتر از عمق مقاومت کند. برنامه برای.

با در نظر گرفتن این موضوع، آزمایش DC نشان می‌دهد که وقتی یک غواص به زیر 130 فوت فرود می‌آید، در برنامه Depth چه اتفاقی می‌افتد: صفحه به زرد روشن تبدیل می‌شود و “Beyond 130 FT” را نشان می‌دهد و تا زمانی که غواص به آب کم‌عمق‌تر بازگردد، دیگر عمق خوانی ارائه نمی‌دهد.

این آزمایش همچنین خلاصه غواصی تلفیقی برنامه Dive را در پایان جلسه غواصی نشان می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد از طول شیرجه، محدوده دمای آب و حداکثر عمق مطلع شوند. این داده‌ها را می‌توانید بعداً در برنامه iOS Health پیدا کنید.

اپل هشدار می دهد که برنامه Depth یک کامپیوتر غواصی نیست و نمی تواند اطلاعات توقف فشرده سازی یا تجزیه و تحلیل گاز را ارائه دهد. در شرایطی که خرابی اپل واچ اولترا می‌تواند منجر به مرگ یا آسیب شخصی شود، اپل پیشنهاد می‌کند از عمق سنج و تایمر ثانویه استفاده کنید.

برای غواصی عمیق‌تر در آب‌های اقیانوس، اپل با شرکت شخص ثالث Huish Outdoors برای توسعه Oceanic+، یک کامپیوتر Dive که به‌طور خاص برای مدل‌های Apple Watch Ultra طراحی شده است، همکاری کرده است. Oceanic+ به عنوان یک برنامه رایگان در اپ استور شامل ردیابی عمق (از جمله هشدارهای عمق)، ردیابی GPS، دفترچه ثبت (تا 12 غواصی)، غواصی و غیره خواهد بود.

برای گزینه‌های پیشرفته‌تر غواصی مانند بدون محدودیت کاهش فشار، کاربران باید یک طرح اشتراک Oceanic+ (4.99 دلار در روز، 9.99 دلار در ماه، یا 79 دلار در سال) خریداری کنند. Oceanic+ اواخر پاییز امسال در اپ استور در دسترس خواهد بود.

(ممنون، سانی!)

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا