بررسی تخصصی

لاجیتک موس و کیبورد جدید «طراحی شده برای مک» را معرفی کرد

لاجیتک امروز از راه اندازی چندین ماوس و کیبورد جدید که برای استفاده با مک های اپل توسعه یافته اند، از جمله اولین صفحه کلید مکانیکی لاجیتک که برای مک بهینه شده است، خبر داد.

صفحه کلید مکانیکی mx لاجیتک
صفحه‌کلید MX Mechanical Mini برای مک دارای یک طرح‌بندی صفحه‌کلید است که برای Mac طراحی شده است، با ابزارهایی برای سفارشی کردن میانبرها با Logi Options+. صفحه‌کلید از سوئیچ‌های سطح پایین Tactile Quiet برای تجربه تایپ بی‌صدا استفاده می‌کند و کلیدها دارای نور پس‌زمینه هستند. این در رنگ‌های خاکستری فضایی یا خاکستری کم‌رنگ عرضه می‌شود و می‌تواند با ویژگی Easy Switch به سه دستگاه اپل متصل شود.

لاجیتک همچنین کیبورد چند دستگاهی K380 را برای مک در رنگ بلوبری جدیدی عرضه می کند که به رنگ های موجود مانند سفید، سیاه و رز می پیوندد. K380 به گونه ای طراحی شده است که برای استفاده در هر کجا که هستید صرفه جویی در فضا داشته باشد و می تواند با مک، آی پد و آیفون کار کند.

صفحه کلید k380 لاجیتک بلوبری


در مورد موش‌ها، لاجیتک MX Master 3S را برای مک و Lift را برای مک معرفی می‌کند. MX Master 3S دارای یک چرخ الکترومغناطیسی MagSpeed ​​است که می تواند بین 1000 خط در ثانیه حرکت کند و DPI قابل تنظیمی دارد که می تواند بین 1000 تا 8000 برای کار دقیق روی نمایشگرهای با وضوح بالا تنظیم شود. این ماوس که در رنگ‌های خاکستری فضایی یا خاکستری کم‌رنگ موجود است، از کلیک‌های بی‌صدا استفاده می‌کند و مانند تمامی محصولات جدید لاجیتک، قادر به اتصال همزمان به سه دستگاه است.

موس مکانیکی mx لاجیتک


Lift for Mac Mouse یک ماوس ارگونومیک است که برای قرار دادن دست در موقعیت طبیعی دست دادن با زاویه 57 درجه طراحی شده است. لاجیتک می گوید که این طراحی در طول روز فشار کمتری به مچ وارد می کند و بازو و بالاتنه را در وضعیت طبیعی تری نگه می دارد. این ماوس برای افرادی که دست های کوچک تا متوسط ​​دارند ایده آل است.

ماوس لاجیتک را بلند کنید


محصولات جدید لاجیتک از وب سایت لاجیتک در دسترس هستند. قیمت MX Mechanical Mini برای مک 150 دلار، K380 در بلوبری 40 دلار، MX Master 3S برای مک با قیمت 100 دلار و Lift برای مک 70 دلار قیمت دارند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا