بررسی تخصصی

مک‌بوک پروهای جدید با تراشه‌های M2 Pro و M2 Max در حال توسعه هستند

نسل بعدی مدل‌های مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی اپل با تراشه‌های M2 Pro و M2 Max «به‌خوبی در مرحله توسعه و آزمایش هستند» و طبق گفته‌ها، هنوز این احتمال وجود دارد که نوت‌بوک‌ها اواخر امسال عرضه شوند. بلومبرگمارک گورمن.

مک‌بوک پروهای جدید با تراشه‌های M2 Pro و M2 Max در حال توسعه هستند
گورمن امروز در خبرنامه «Power On» خود گفت که اپل قصد دارد مدل‌های جدید مک‌بوک پرو را «اوایل پاییز امسال» عرضه کند، اما طبق معمول، او گفت که این احتمال وجود دارد که بازه زمانی به دلیل اختلالات زنجیره تأمین یا موارد دیگر به عقب کشیده شود. عوامل. به گفته تحلیلگر مینگ چی کو، تولید انبوه این نوت بوک ها در سه ماهه چهارم آغاز خواهد شد.

در حالی که برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که تراشه‌های M2 Pro و M2 Max ممکن است اولین تراشه‌های 3 نانومتری اپل باشند، به نظر می‌رسد این تراشه‌ها 5 نانومتری باقی بمانند. این تراشه‌ها همچنان نسبت به تراشه‌های M1 Pro و M1 Max در مدل‌های فعلی مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی بهبودهایی در عملکرد خواهند داشت، زیرا انتظار می‌رود اپل از فرآیند استاندارد 5 نانومتری TSMC «N5» به فرآیند پیشرفته‌تر 5 نانومتری خود منتقل شود. به عنوان “N5P.”

مانند تراشه استاندارد M2، تراشه‌های M2 Pro و M2 Max نیز احتمالاً تعداد هسته‌های GPU و RAM را در مقایسه با معادل‌های M1 خود افزایش می‌دهند.

هیچ تغییر عمده ای در طراحی برای مک بوک پرو 14 و 16 اینچی شایعه نشده است، با توجه به اینکه نوت بوک ها با طراحی کاملاً جدید در اکتبر 2021 عرضه شدند، جای تعجب نیست. طراحی مجدد شامل بازگشت پورت هایی مانند MagSafe و HDMI بود، در حالی که یک بریدگی برای دوربین 1080p ارتقا یافته و حاشیه‌های نازک‌تر به نمایشگر اضافه شد.

شایعات حاکی از آن است که ممکن است امسال یک مک مینی جدید با تراشه M2 Pro به همراه یک برج مک پرو جدید با تراشه های M2 Ultra و “M2 Extreme” عرضه شود.

داستان های محبوب

تصاویر ظاهراً بریدگی‌های صفحه نمایش واقعی آیفون 14 پرو و ​​موارد نوار وضعیت را نشان می‌دهند

پس از اعلام اپل مبنی بر برگزاری رویدادی در روز چهارشنبه، 7 سپتامبر، چندین افشای ادعایی از آسیا منتشر شد که نشان می‌دهد بریدگی‌های صفحه نمایش و موارد نوار وضعیت آیفون 14 پرو را نشان می‌دهد. رندر مفهومی آیفون 14 پرو توسط ایان زلبو بر اساس اطلاعات ظاهراً لو رفته کاربر توییتر “DuanRui” امروز چندین تصویر از سایت رسانه اجتماعی چینی Weibo به اشتراک گذاشت که یکی از آنها ظاهراً نشان می دهد …

رنگ‌های بنفش و آبی آیفون 14 پرو در مدل‌های ساختگی ظاهر می‌شوند

پیش از معرفی مورد انتظار خط تولید آیفون 14 در رویداد 7 سپتامبر اپل، موجی از مدل های ساختگی که از آسیا منشا می گیرند، ادعا می کنند که گزینه های رنگی انتخابی آیفون 14 پرو، از جمله رنگ های آبی و بنفش جدید را نشان می دهند. تصاویر مدل های ساختگی آیفون 14 پرو برای اولین بار در اوایل امروز در Weibo به اشتراک گذاشته شد و رنگ های مشابه طلایی، گرافیت و نقره ای را در سال های اخیر نشان می دهد.

تقویم های خود را علامت گذاری کنید: راه اندازی آیفون 14، عرضه iOS 16 و سایر تاریخ های مهم اپل در راه است

پنجشنبه 25 اوت 2022 ساعت 8:52 صبح به وقت محلی توسط سامی فتحی

اکنون که اپل رسما اعلام کرده است که یک رویداد حضوری ویژه در تاریخ 7 سپتامبر برگزار خواهد کرد، که به طور گسترده برای آیفون 14 و اپل واچ سری 8 جدید برگزار می شود، می توانیم تمام تاریخ های مهم را برای مشتریان اپل ترسیم کنیم. سپتامبر. رویداد خود این رویداد که انتظار می‌رود ترکیبی بین رویداد دیجیتال و حضوری باشد، در تاریخ 7 سپتامبر در …

10 دستگاه اپل که نباید همین الان بخرید

پیش از رویدادهای اپل که طی دو ماه آینده انتظار می‌رود، اکنون ده دستگاه اپل وجود دارد که مشتریان در حال حاضر نباید آنها را بخرند و مدل‌های جایگزین به سرعت در حال نزدیک شدن هستند. پاییز همیشه یک دوره بسیار شلوغ برای اپل است، اغلب با حداقل دو رویداد ویژه برای عرضه محصولات جدید و انتشار به روز رسانی های نرم افزاری بزرگ برای همه پلتفرم های این شرکت. امسال به نظر نمی رسد …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا