بررسی تخصصی

هدیه MacRumors: برنده اپل واچ سری 8 و نوار نایلون از تسمه جنوبی شوید

برای هدیه این هفته، ما با Southern Straps برای ارائه همکاری کردیم MacRumors خوانندگان فرصتی برای برنده شدن یک اپل واچ سری 8 از آلومینیوم و یک بند نایلونی منطبق بر ساعت اپل واچ جنوبی دارند.

تسمه های جنوبی 1
Southern Straps یک کسب و کار کوچک است که طیف وسیعی از بندهای اپل واچ را در مواد چرم و نایلون در دسترس قرار می دهد. در مجموع 18 سبک بند ساعت وجود دارد که همه آنها را می توان با سخت افزار سفارشی در رنگ های مشکی، نقره ای و طلایی برای مطابقت با Apple Watch خود سفارش داد.

تسمه های جنوبی 2


نوارهای Southern Straps در اندازه‌هایی موجود هستند که با همه مدل‌های Apple Watch کار می‌کنند، از Apple Watch قدیمی‌تر 38 میلی‌متری گرفته تا Apple Watch Ultra جدید 49 میلی‌متری. نوارهای چرمی با دست دوخته شده در چرم مشکی یا قهوه ای هستند، در حالی که طیف گسترده ای از رنگ ها در نایلون موجود است. نوارهای چرمی 69 دلار قیمت دارند و نوارهای نایلونی 49 دلار قیمت دارند، به علاوه برای خرید دو، سومین معامله رایگان دریافت می شود.

بند های جنوبی چرم مشکی


تمام نوارهای نایلونی از ساترپس از یک تکه نایلون ساخته شده است که دو برابر شده، در برابر حرارت مهر و موم شده و برای دوام چشمگیر دوخته شده است. Southern Straps به قدری به استحکام نوار نایلونی اطمینان دارد که برای هر یک 5 سال ضمانت ارائه می دهد.

تسمه های جنوبی 3


نوارهای نایلونی مجهز به میله های فنری میخ دار هستند، بنابراین می توان سخت افزار را تعویض کرد یا برای تغییر در متریال ساعت یا اندازه ساعت ارتقا داد. نوارهای نایلونی در رنگ های یکدست مانند سبز، شنی، مشکی در دسترس هستند و چندین گزینه راه راه چند رنگ نیز وجود دارد. دو رنگ سبز و آبی یا مشکی و خاکستری موجود است و حتی گزینه های سه رنگ مانند آبی، مشکی و نارنجی نیز وجود دارد.

تسمه های جنوبی 3 1


نوارهای ساترپس برای پوشیدن روزمره، از فعالیت های ورزشی گرفته تا کار و بازی، ایده آل هستند. همه باندها دست ساز هستند و هدف شرکت این است که اطمینان حاصل کند که فقط بهترین بند ها روی مچ مشتری قرار می گیرند.

تسمه های جنوبی 5


ما یک اپل واچ سری 8 آلومینیومی (برنده به اندازه انتخاب شده) و یک نوار نایلونی جنوبی برای گرفتن داریم. برای شرکت در جایزه ما، از ویجت Gleam.io زیر استفاده کنید و یک آدرس ایمیل وارد کنید. از آدرس های ایمیل صرفاً برای تماس با برندگان و ارسال جوایز استفاده می شود. شما می توانید با عضویت در خبرنامه هفتگی ما، عضویت در کانال یوتیوب ما، و دنبال کردن ما در توییتر، ما را در اینستاگرام دنبال کنید یا از MacRumors صفحه فیس بوک.

با توجه به پیچیدگی های قوانین بین المللی در مورد هدایا، فقط ساکنان ایالات متحده 18 سال یا بیشتر، ساکنان انگلستان 18 سال یا بیشتر، و ساکنان کانادا (به استثنای کبک) که در استان یا قلمرو خود به سن بلوغ رسیده اند، واجد شرایط ورود هستند.. تمام مالیات ها، هزینه ها و هزینه های فدرال، ایالتی، استانی و/یا محلی تنها بر عهده برنده جایزه است. برای ارائه بازخورد یا دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محدودیت‌های اعطا، لطفاً به بخش بازخورد سایت ما مراجعه کنید، زیرا در آنجا بحث در مورد قوانین هدایت می‌شود.

مسابقه از امروز (9 دسامبر) از ساعت 9 صبح به وقت اقیانوس آرام تا ساعت 9 صبح به وقت اقیانوس آرام در 16 دسامبر برگزار می شود. برنده در تاریخ 16 دسامبر به صورت تصادفی انتخاب می شود و از طریق ایمیل با وی تماس گرفته می شود. برنده 48 ساعت فرصت دارد تا قبل از انتخاب برنده جدید پاسخ دهد و آدرس ارسال را ارائه دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا