بررسی تخصصی

چه چیزی برای صفحه کلید جادویی iPad و Apple Pencil وجود دارد

خط تولید آی‌پد در سال 2024 دچار تغییرات اساسی می‌شود و اپل دو مدل جدید آی‌پد پرو و ​​دو مدل جدید آی‌پد ایر را معرفی کرد. برای همراهی با آی‌پدهای جدید، اپل قصد دارد نسخه‌های به‌روزشده کیبورد جادویی و اپل پنسل را عرضه کند.

صفحه کلید جادویی 2021 آبی

صفحه کلید جادویی

اپل در حال بازنگری کلی صفحه کلید جادویی است و یک قاب محکم‌تر را معرفی می‌کند که از آلومینیوم ساخته شده است تا از مواد پلی‌اورتان انعطاف‌پذیرتر که نسخه فعلی از آن ساخته شده است.

صفحه کلید جادویی زرد 1
مطابق با بلومبرگمارک گورمن، طراحی آلومینیومی باعث می‌شود که ترکیبی از iPad و Magic Keyboard بیشتر شبیه مک‌بوک‌های اپل باشد که از آلومینیوم نیز ساخته شده‌اند.

قاب و اطراف کیبورد از آلومینیوم ساخته شده است، در حالی که پوسته بیرونی دارای همان مواد پوشش سیلیکونی خواهد بود. اپل همچنین قصد دارد یک ترک‌پد بزرگ‌تر که شباهت بیشتری به ترک‌پد مک‌بوک دارد، پیاده‌سازی کند تا تجربه تایپ و پیمایش در مک را بهتر نشان دهد.

با توجه به برنامه ریزی اپل برای استفاده از مواد پریمیوم بیشتر برای صفحه کلید جادویی، این احتمال وجود دارد که گرانتر از نسخه فعلی که قیمت آن از 299 دلار شروع می شود، باشد.

اپل در حال حاضر صفحه کلید جادویی را در دو اندازه تولید می کند و لوازم جانبی آن در دو رنگ سیاه یا سفید عرضه می شود. در مورد اینکه آیا گزینه های رنگی تغییر خواهند کرد یا خیر صحبتی نشده است.

در سال 2024، انتظار می‌رود آی‌پد ایر در دو سایز 10.9 و 12.9 اینچی عرضه شود، در حالی که آی‌پد پرو بعدی حدوداً 11.1 اینچ و 13 اینچ خواهد بود. صفحه کلید جادویی که اپل در دست ساخت دارد، احتمالاً با آی‌پد پرو و ​​آی‌پد ایر مطابقت دارد، زیرا کیبورد جادویی ۱۱ اینچی فعلی برای آی‌پد پرو ۱۱ اینچی و آی‌پد ایر ۱۰.۹ اینچی کار می‌کند.

مداد سیب

در حالی که اپل یک مداد اپل USB-C را در ماه نوامبر معرفی کرد که از نظر فنی سومین اپل پنسیل تا به امروز است، اما به دلیل نداشتن ویژگی‌های کلیدی مانند حساسیت فشار، یک مداد اپل ارزان‌تر و ارزان‌تر محسوب می‌شود.

ویژگی مداد سیب سیاه و سفید
اپل در حال کار بر روی نسل سوم اپل پنسیل «واقعی» است که جانشین کامل مدل نسل دوم خواهد بود. در طول سه سال گذشته، چند شایعه از Apple Pencil وجود داشته است، اما کاملاً مشخص نیست که چه چیزی می‌توانیم انتظار داشته باشیم یا آنچه که شنیده‌ایم در این مرحله درست است یا خیر.

در ژوئن 2020، آقای وایت افشاگر گفت که نسل بعدی اپل پنسیل در رنگ‌های سیاه و سفید در دسترس خواهد بود، اما این شایعه از آن زمان دیگر تکرار نشده است. تمام مدل های اپل پنسل تا به امروز سفید بوده اند.

افشاگر ماجین بو در اکتبر گفت که ‌مداد اپل می‌تواند دارای نوک‌های مغناطیسی قابل تعویض برای فعالیت‌های مختلف مانند طراحی، نقاشی و طرح‌های فنی باشد، اما این شایعه مربوط به USB-C اپل است که اکنون منتشر شده است و ممکن است نادرست باشد.

اپل در سال 2020 یک فناوری سنجش رنگ را به ثبت رساند که به Apple Pencil اجازه می‌دهد رنگ‌ها را از محیط نمونه‌برداری کند و این یک افزوده جالب خواهد بود، اما نمی‌دانیم که آیا این قابلیت آن را به یک Apple Pencil تبدیل می‌کند یا خیر.

تاریخ عرضه

انتظار می‌رود آی‌پد ایر و آی‌پد پرو در اوایل سال 2024، درست در بازه زمانی مارس، به‌روزرسانی شوند، بنابراین می‌توانیم کیبورد جدید جادویی و اپل پنسل را همزمان ببینیم.

انتظار می‌رود اپل یک رویداد بهاری برای معرفی آی‌پدهای جدید و احتمالاً لوازم جانبی آن برگزار کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا