بررسی تخصصی

می‌توانید 10 ثانیه پس از ارسال ایمیل در برنامه ایمیل iOS 16، ارسال را لغو کنید

اپل در iOS 16، iPadOS 16 و macOS Ventura در حال بازنگری برنامه Mail و معرفی مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید است که آن را با سرویس‌های پست الکترونیکی رقیب مانند Gmail مطابقت می‌دهد. یکی از این ویژگی‌های جدید، گزینه واگرد ارسال است که مدت‌ها منتظر آن بودیم، به گونه‌ای که به شما امکان می‌دهد در صورت مرتکب اشتباه، به سرعت ایمیل را به خاطر بیاورید.

می‌توانید 10 ثانیه پس از ارسال ایمیل در برنامه ایمیل iOS 16، ارسال را لغو کنید
لغو ارسال تا 10 ثانیه پس از ارسال ایمیل کار می کند، بنابراین اگر می خواهید ایمیلی را که ارسال کرده اید لغو ارسال کنید، زمان زیادی برای تغییر نظر ندارید. سرویس جیمیل گوگل همچنین دارای قابلیت لغو ارسال ایمیل برای ایمیل ها است، اما می توانید دوره لغو را به 5، 10، 20 یا 30 ثانیه سفارشی کنید.

در حال حاضر، اپل واگرد ارسال را به 10 ثانیه محدود کرده است، اما این امکان وجود دارد که این شرکت بتواند گزینه های زمانی دیگری را در آینده اضافه کند.

چندین ویژگی جدید دیگر نیز به برنامه Mail می آیند. می‌توانید ایمیل‌های خود را برای آینده برنامه‌ریزی کنید، یا از Mail بخواهید درباره ایمیلی که باز کرده‌اید اما فراموش کرده‌اید به آن پاسخ دهید یادآوری کند. همچنین به شما امکان می‌دهد پیام‌های ارسال‌شده را به بالای صندوق ورودی خود منتقل کنید تا بتوانید یادآوری برای ارسال پیام‌های بعدی دریافت کنید و در صورت فراموش کردن بخش مهمی از ایمیل مانند پیوست یا گیرنده، می‌تواند به شما اطلاع دهد.

ایمیل ارسال یادآوری های بعدی


پیوندهای غنی اکنون در پیام‌های ایمیل پشتیبانی می‌شوند، بنابراین می‌توانید موارد بیشتری را در یک نگاه ببینید و جستجو بهبود یافته است. اپل می گوید که از لحظه شروع جستجو، پیشنهادات جستجوی بهتری را مشاهده خواهید کرد و همچنین اشتباهات تایپی را تصحیح می کند و از مترادف عبارات جستجوی شما استفاده می کند تا آنچه را که به دنبال آن هستید، نشان دهد.

این ویژگی‌ها در پلتفرم‌های اپل برای کسانی که جدیدترین نرم‌افزار را اجرا می‌کنند در دسترس است. به‌روزرسانی‌های اپل در حال حاضر محدود به توسعه‌دهندگان است، اما این شرکت قصد دارد نسخه‌های بتا عمومی را در ماه جولای منتشر کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا