بررسی تخصصی

مایکروسافت آفیس در بزرگترین تعمیرات برند در بیش از 30 سال گذشته به “Microsoft 365” تبدیل می شود

مایکروسافت آفیس به زودی رسماً به “Microsoft 365” تغییر نام خواهد داد که بزرگترین تغییر نام تجاری نرم افزار بهره وری آفیس این شرکت در بیش از 30 سال گذشته است (از طریق آستانه).

مایکروسافت آفیس در بزرگترین تعمیرات برند در بیش از 30 سال گذشته به “Microsoft 365” تبدیل می شود
ممکن است قبلاً نام مایکروسافت 365 را شنیده باشید – این به این دلیل است که مایکروسافت دو سال پیش نام اشتراک های آفیس 365 را به مایکروسافت 365 تغییر داد.

اما در ماه‌های آینده، Office.com، اپلیکیشن موبایل آفیس، و اپلیکیشن آفیس برای ویندوز، همگی نام یک اپلیکیشن جدید مایکروسافت 365 را به اشتراک خواهند گذاشت، “با نمادی جدید، ظاهری جدید و حتی ویژگی‌های بیشتر”. به یک شرکت پرسش و پاسخ.

به عنوان بخشی از تغییر نام تجاری، برنامه‌های آفیس سنتی مانند اکسل، اوت لوک، ورد و پاورپوینت همگی در زیر چتر مایکروسافت 365 قرار خواهند گرفت، نه اینکه به عنوان بخشی از مایکروسافت آفیس شناخته شوند.

برای دارندگان دستگاه های اپل، تغییر نام احتمالاً ابتدا در برنامه Office iOS مشاهده می شود. برنامه تلفن همراه مایکروسافت 365 که جایگزین آن می شود شامل یک ماژول برنامه های جدید برای ابزارهای 365 مبتنی بر ابر رایج، یک مرکز محتوای مرکزی و خوراک جریان کار، و یک سیستم برچسب گذاری جدید برای سازماندهی محتوا خواهد بود.

با این حال، شاید تا حدودی گیج کننده باشد، آفیس 2021 برای ویندوز و مک همچنان به عنوان یک خرید یک بار با همین نام برای آینده قابل پیش بینی ارائه می شود، همانطور که Office LTSC (کانال خدمات طولانی مدت)، حتی اگر مایکروسافت آفیس در حال حاضر اساساً وجود داشته باشد. یک برند قدیمی

مایکروسافت می گوید تغییرات برای Office.com در نوامبر 2022 آغاز می شود و سپس تغییرات برای برنامه Office در ویندوز و برنامه موبایل Office در ژانویه 2023 آغاز می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا