بررسی تخصصی

جدول پخش جریانی مسابقات لیگ برتر فوتبال سهام 2023 در برنامه Apple TV

Major League Soccer امروز برنامه فصل عادی خود در سال 2023 را اعلام کرد، به طوری که هر مسابقه به صورت زنده در برنامه Apple TV در بیش از 100 کشور به عنوان بخشی از همکاری 10 ساله جدید بین لیگ و اپل پخش می شود. اشتراک در MLS Season Pass برای اکثر مسابقات مورد نیاز است، اما مشترکین Apple TV+ می‌توانند برخی از مسابقات را به صورت رایگان تماشا کنند.


به گفته اپل، Season Pass MLS از اول فوریه با قیمت 14.99 دلار در ماه یا 99 دلار در هر فصل در دسترس خواهد بود و مشترکان Apple TV+ می توانند با قیمت تخفیف 12.99 دلار در ماه و 79 دلار در هر فصل مشترک شوند. دارندگان بلیط فصل MLS یک اشتراک رایگان برای Season Pass MLS به عنوان یک امتیاز دریافت خواهند کرد.

اپل می گوید اکثر مسابقات در فصل 2023 در روزهای شنبه و منتخب چهارشنبه ها با ساعت شروع محلی 7:30 بعد از ظهر برگزار می شود. مسابقات منتخب همچنین در شبکه های فاکس در ایالات متحده و در TSN و RDS در کانادا در دسترس خواهند بود.

در بیانیه مطبوعاتی اپل، نکات مهم برنامه فصل 2023، از جمله مسابقات افتتاحیه آخر هفته «MLS بازگشته است» در روز شنبه، 25 فوریه، فهرست شده است.

برنامه Apple TV بر روی iPhone، iPad، Mac، Apple TV box، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series S، Xbox Series X، Roku و Amazon Fire TV، تلویزیون‌های Roku و تلویزیون‌های هوشمند انتخابی از LG در دسترس است. ، سامسونگ، سونی و ویزیو. اوایل امروز شایعه شده بود که این اپلیکیشن به زودی برای گوشی های هوشمند اندرویدی نیز عرضه خواهد شد.

Apple Watch Ultra: نحوه استفاده از ویژگی جدید محدودیت شارژ بهینه شده
>
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا