بررسی تخصصی

Moment از پایه های مغناطیسی آیفون و آیپد رونمایی کرد که با همکاری یوتیوبر سارا دیتسچی طراحی شده است.

Moment که به خاطر طیف وسیعی از لوازم جانبی دستگاه های اپل شناخته می شود، امروز همکاری جدیدی با Sara Dietschy اعلام کرد که شاهد راه اندازی چندین پایه جدید طراحی شده برای آیفون و آیپد خواهیم بود. Dietschy به تولید محصولات کمک کرد و هدف آن توسعه بهترین لوازم جانبی میز بود.

پایه آیپد lab22
این پایه‌ها که در Kickstarter با نام تجاری جدید Dietschy LAB22 عرضه می‌شوند، دارای ساختار عالی، تطبیق پذیری و قابلیت تنظیم هستند. پایه Infinity Adjust Stand برای iPad با استفاده از اتصال مغناطیسی به آی‌پدهای مدرن اپل متصل می‌شود.

ساخته شده از آلومینیوم، دارای طراحی محوری سه گانه است که می تواند بین 5 درجه تا 90 درجه تنظیم شود تا نیازهای گردش کار متعدد را برآورده کند. چهار لولا برای ثابت نگه داشتن آی‌پد وجود دارد و می‌تواند بین جهت‌های افقی و عمودی بچرخد. پایه آی‌پد در دو اندازه عرضه می‌شود و با مدل‌های آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی (نسل سوم به بعد)، آی‌پد پرو ۱۱ اینچی و آی‌پد ایر (نسل چهارم و پنجم) سازگار است.

همچنین یک پایه تلفن مغناطیسی با شارژ بی سیم دوگانه وجود دارد. همانطور که از نام آن پیداست، از آهنربا برای اتصال به آیفون استفاده می‌کند، اما MagSafe نیست، بنابراین سرعت شارژ برای آیفون‌ها به ۷.۵ وات محدود می‌شود. پایه شارژ سرعت 5 وات را برای AirPods یا آیفون ثانویه ارائه می دهد.

پایه آیفون lab22


مانند بسیاری از پایه های مغناطیسی، آیفون را می توان در جهت افقی یا عمودی قرار داد و دارای دوشاخه شارژ USB-C است. یک محور برای تنظیم زاویه دید از 5 درجه تا 45 درجه وجود دارد و از آهنرباهای قوی برای ایمن نگه داشتن آیفون استفاده می کند. این پایه با آیفون های MagSafe سازگار است.

برای همراهی با پایه های آیفون و آی پد، LAB22 یک پایه هدفون همسان طراحی کرده است. پایه هدفون که از آلومینیوم ساخته شده است، برای نگهداری بیشتر مدل‌های هدفون روگوشی مانند AirPods Max طراحی شده است، با یک پد میکروفیبر مخملی که دارای یک نگهدارنده بالشتکی است.

پایه هدفون lab22


هر سه غرفه را می توان از امروز با قیمت 199 دلار از Kickstarter پیش خرید کرد. پایه آی‌پد ۱۱۹ دلار، پایه آیفون ۸۹ دلار و پایه هدفون ۵۹ دلار قیمت دارد. قرار است حمل و نقل در ژانویه 2023 آغاز شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا