بررسی تخصصی

سرویس «My Photo Stream» اپل در جولای 2023 خاموش می شود

سرویس «My Photo Stream» اپل قرار است در 26 ژوئیه 2023 خاموش شود، به این معنی که مشتریانی که هنوز از این ویژگی استفاده می‌کنند باید قبل از آن تاریخ به استفاده از iCloud Photos روی بیاورند.

سرویس «My Photo Stream» اپل در جولای 2023 خاموش می شود
My Photo Stream یک سرویس رایگان است که 30 روز گذشته تصاویر (حداکثر 1000) را در iCloud آپلود می کند و آنها را در iPhone، iPad، iPod touch، Mac و PC قابل دسترسی می کند. این مربوط به iCloud Photos است و تا حد زیادی با سرویس iCloud Photos جایگزین شده است.

در آینده، اپل قصد دارد همه مشتریان را به جای My Photo Stream از iCloud Photos استفاده کند. آپلود عکس‌های جدید در My Photo Stream در 26 ژوئن 2023 متوقف می‌شود و تصاویر طبق معمول به مدت 30 روز تا نقطه خاموش شدن در iCloud باقی می‌مانند.

از آنجایی که همه تصاویر در My Photo Stream در قالب اصلی خود حداقل در یک دستگاه اپل ذخیره می‌شوند، خطر از دست رفتن عکس‌ها به عنوان بخشی از فرآیند خاموش شدن وجود ندارد. اپل توصیه می کند که کاربرانی که می خواهند تصاویر خود را در دستگاه خاصی داشته باشند، آنها را قبل از 26 جولای در کتابخانه عکس آن دستگاه ذخیره کنند.

عکس های macos mojave جریان عکس من
تصاویر موجود در My Photo Stream را می‌توان با باز کردن Photos، رفتن به آلبوم My Photo Stream، انتخاب تک تک عکس‌ها و استفاده از دکمه اشتراک‌گذاری برای ذخیره آن‌ها در کتابخانه، در برنامه Photos در آیفون ذخیره کرد. این روند در مک نیز یکسان است، اما باید تصاویر را از My Photo Stream به کتابخانه بکشید.

اپل به کاربران آیفون، آی‌پد و مک پیشنهاد می‌کند که iCloud Photos را برای مشاهده عکس‌ها و ویدیوهای خود در دستگاه‌هایشان روشن کنند. iCloud Photos در آیفون‌ها و آیپدهای دارای iOS 8.3 یا بالاتر و مک‌های دارای OS X Yosemite یا جدیدتر در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا