بررسی تخصصی

Nanoleaf’s Matter Essentials Lights اکنون برای پیش سفارش در دسترس است

Nanoleaf امروز شروع به پذیرش پیش‌سفارش برای چراغ‌های Essential با قابلیت Matter کرد که برای کار با HomeKit، Google Home، Amazon Alexa و موارد دیگر از طریق استاندارد اتصال خانه هوشمند Matter در چند پلتفرم طراحی شده‌اند.

مواد نانوبرگ
لامپ‌های Essential سازگار با ماده که شامل A19 و BR30 می‌شوند، مانند Essential Lightstrip که با Matter کار می‌کند، در دسترس هستند. Matter یک استاندارد خانه هوشمند جدید است و هنوز در حال گسترش است، بنابراین اینها برخی از اولین محصولات روشنایی هستند که از Matter پشتیبانی می کنند.

برای کاربران هوم کیت، Matter مانند دستگاه های هوم کیت کار می کند، اما به جای هوم کیت، از طریق Matter متصل می شود. این برای افرادی که دارای تنظیمات تمام HomeKit هستند معنی زیادی ندارد، اما برای خانواده‌هایی که دارای چندین پلتفرم خانه هوشمند یا برندهای مختلف گوشی‌های هوشمند هستند، به این معنی است که چراغ‌های Matter را می‌توان از هر دستگاهی کنترل کرد. هر دو کاربران اندروید و آیفون می‌توانند نور نانولیف دارای ماده را از دستگاه‌های مربوطه خود کنترل کنند، مشروط بر اینکه راه‌اندازی مناسب هاب در دسترس باشد.

چراغ‌های جدید Nanoleaf Essentials با Matter over Thread کار می‌کنند تا تجربه اتصال بهتری با سایر دستگاه‌های Thread داشته باشند. لامپ ها و نوار نوری نانولیف را می توان روی هر یک از 16 میلیون رنگ تنظیم کرد یا می توان از آنها برای ارائه سایه های مختلف نور سفید استفاده کرد.

چراغ های ضروری با پشتیبانی از Matter را می توان از هر برنامه خانه هوشمند مانند برنامه Home یا برنامه Nanoleaf کنترل کرد. برنامه Nanoleaf تنظیمات صحنه مفیدی را برای کار، محیط عصر و موارد دیگر ارائه می دهد و گزینه ای برای تغییر دمای رنگ نور در طول روز ارائه می دهد.

چراغ‌های نانولیف با قابلیت ماده را می‌توان از وب‌سایت نانولیف با قیمت‌های 20 تا 50 دلار سفارش داد. لامپ A19 و Lightstrip امروز برای پیش‌سفارش در دسترس هستند، در حالی که BR30 در ماه آوریل عرضه می‌شود. در اواخر سال جاری، Nanoleaf یک چراغ GU10 و یک نور پایین فرورفته ارائه خواهد کرد.

Nanoleaf همچنین در حال کار بر روی به‌روزرسانی هوایی است تا ماده را به خط موجود پنل‌های نور و میله‌های نور اضافه کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا