بررسی تخصصی

نکات ویژگی انتقال نمایه نتفلیکس در مورد سرکوب اشتراک گذاری حساب آینده

نتفلیکس ویژگی جدیدی به نام انتقال پروفایل را اعلام کرده است که به کاربران امکان می دهد توصیه های شخصی، تاریخچه مشاهده، فهرست من، بازی های ذخیره شده و سایر تنظیمات خود را به یک حساب کاربری جدید منتقل کنند.

انتقال پروفایل نتفلیکس
نتفلیکس این ویژگی را به عنوان راهی آسان برای انتقال کاربران به حساب جدید در صورتی که شرایط زندگی آنها تغییر کند و دیگر نمی‌توانند یا دیگر نمی‌خواهند حسابی را با شخص دیگری در همان خانواده به اشتراک بگذارند، ارائه می‌کند. از بیانیه مطبوعاتی:

مردم حرکت می کنند. خانواده ها رشد می کنند. روابط پایان می یابد. اما در طول این تغییرات زندگی، تجربه نتفلیکس شما باید ثابت بماند. امروز، «انتقال نمایه» را راه‌اندازی می‌کنیم، ویژگی‌ای که به افرادی که از حساب شما استفاده می‌کنند اجازه می‌دهد هنگام شروع عضویت خود، نمایه‌ای را انتقال دهند – توصیه‌های شخصی‌شده، مشاهده سابقه، فهرست من، بازی‌های ذخیره‌شده و سایر تنظیمات را حفظ کنند.

مانند آستانه یادداشت ها، با توجه به قصد اعلام شده شرکت برای سرکوب اشتراک گذاری حساب، استنتاج یک انگیزه پنهان برای انتقال پروفایل کار سختی نیست. این ویژگی کاربران را در فرآیند راه‌اندازی یک حساب کاربری جدید نتفلیکس از یک نمایه موجود راهنمایی می‌کند، این همان کاری است که احتمالاً زمانی که نتفلیکس شروع به محدود کردن دسترسی به مشترکانی که یک خانواده مشترک دارند، باید انجام دهند.

نتفلیکس در ماه آوریل اعلام کرد که مشترکین خود را در سه ماهه اول سال از دست داده است و این اولین از دست دادن مشترک برای نتفلیکس در بیش از یک دهه است. نتفلیکس 200000 مشترک را از دست داد و گفت که انتظار دارد در سه ماهه دوم دو میلیون مشترک دیگر از دست بدهد.

از دست دادن مشترک تا حدی به اشتراک حساب نسبت داده شده است، و نتفلیکس تخمین می زند که 222 میلیون خانواده پرداخت کننده با 100 میلیون خانوار دیگر که درآمدزایی ندارند، اشتراک گذاری می کنند.

نتفلیکس در ماه مارس شروع به آزمایش پرداخت اضافی برای کسانی کرد که حساب های نتفلیکس خود را با افراد خارج از خانواده خود به اشتراک می گذارند. در بازارهای آزمایشی فعلی نتفلیکس در شیلی، کاستاریکا و پرو، مشتریان می‌توانند برای به اشتراک گذاشتن حساب‌های خود با دو نفر خارج از خانواده، هزینه اضافی بپردازند.

هنگامی که آزمایش راه اندازی شد، نتفلیکس گفت که در حال کار برای “درک مفید بودن این دو ویژگی” قبل از ایجاد تغییرات در کشورهای دیگر است. قابل ذکر است که Profile Transfer از ماه مارس در همان سه کشور در حال آزمایش بوده است و اکنون به طور گسترده‌تری در حال انتشار است. انتظار می‌رود ویژگی‌های دیگری که برای کسب درآمد در نظر گرفته شده‌اند، پس از آن دنبال شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا