بررسی تخصصی

Netflix Nixes ارزان‌ترین طرح 9.99 دلاری در ایالات متحده، پخش بدون آگهی اکنون از 15.49 دلار در ماه شروع می‌شود

نتفلیکس امروز بی سر و صدا مقرون به صرفه ترین طرح بدون آگهی خود را در ایالات متحده و بریتانیا حذف کرد و قیمت گزینه های پخش بدون آگهی را افزایش داد.

نتفلیکس کوچکتر 4
در ایالات متحده، طرح پایه 9.99 دلار در ماه قیمت داشت و با حذف آن، پخش بدون آگهی اکنون از 15.49 دلار در ماه شروع می شود. مشترکین نتفلیکس می توانند طرح 6.99 دلاری در ماه “استاندارد با تبلیغات” را انتخاب کنند، اما این قیمت شامل تبلیغات می شود.

مشتریان جدیدی که خواهان یک تجربه پخش بدون آگهی هستند، اکنون باید بدون برنامه Basic 5.50 دلار بیشتر بپردازند. همانطور که توسط طناب شکن، این تغییر تمرکز بیشتری بر برنامه تبلیغاتی نتفلیکس خواهد داشت و این حرکتی است که این شرکت قبلاً از ماه گذشته در کانادا آزمایش کرده است.

نتفلیکس پس از سال ها گفت که هیچ برنامه ای برای معرفی تبلیغات ندارد، در اواخر سال 2022 یک سطح با پشتیبانی از تبلیغات را آغاز کرد. نتفلیکس پس از از دست دادن مشترکین خود برای اولین بار در 10 سال در اوایل سال 2022، تبلیغات را انتخاب کرد. این باعث شد نتفلیکس تبلیغات ارزان تری را ارائه کند. -پشتیبانی از ردیف و برای سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور چند خانگی.

ردیف پشتیبانی شده از تبلیغات، بین چهار تا پنج دقیقه تبلیغات در ساعت را نشان می دهد، با تبلیغاتی که مدت زمان آنها از 15 تا 30 ثانیه متغیر است. تبلیغات قبل و حین نمایش های تلویزیونی و فیلم ها پخش می شود.

مشتریان فعلی نتفلیکس که قبلاً برای طرح اولیه 9.99 دلاری ثبت‌نام کرده بودند، می‌توانند فعلاً برنامه‌های خود را حفظ کنند، با این تغییر محدود به اعضای جدید یا پیوستن مجدد. نت‌فلیکس می‌گوید مشتریان می‌توانند تا زمانی که برنامه‌های خود را تغییر دهند یا حساب‌های خود را لغو کنند، در طرح اولیه باقی بمانند.

طرح استاندارد 6.99 دلاری در ماه (ایالات متحده) «همه فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی به جز چند فیلم» را ارائه می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد در دو دستگاه پشتیبانی‌شده با کیفیت فول اچ‌دی، که 1080p است، تماشا کنند. شامل دانلودهای آفلاین نمی شود.

طرح استاندارد 15.49 دلاری شامل تمام نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها می‌شود، از پخش همزمان در دو دستگاه پشتیبانی می‌کند و همچنین کیفیت پخش 1080p را ارائه می‌دهد. محتوا را می توان برای مشاهده آفلاین در دو دستگاه پشتیبانی شده بارگیری کرد، و گزینه ای برای پرداخت 7.99 دلار اضافی برای اضافه کردن یک فرد خارج از خانواده به برنامه وجود دارد.

سطح Premium ماهانه 19.99 دلار نتفلیکس از پخش جریانی در چهار دستگاه در یک زمان (در یک خانواده) پشتیبانی می کند، و این تنها طرحی است که محتوای 4K را ارائه می دهد. نتفلیکس همچنان تنها شرکت پخش جریانی است که برای کیفیت پخش بالاتر هزینه اضافی دریافت می کند.

طرح Premium همچنین شامل بارگیری در شش دستگاه، صدای فضایی Netflix و گزینه اضافه کردن دو عضو غیرخانگی اضافی به یک طرح با مبلغ 7.99 دلار در هر ماه است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا