بررسی تخصصی

Niantic خالق پوکمون گو با Capcom برای بازی واقعیت افزوده Monster Hunter برای آیفون همکاری می کند.

نیانتیک، شرکت سازنده بازی محبوب آیفون واقعیت افزوده Pokémon Go، در حال توسعه عنوان واقعیت افزوده مشابه در سری Capcom Monster Hunter است. برای کسانی که با Monster Hunter آشنا نیستند، این یک بازی نقش آفرینی است که در آن هدف این است که با دیگران متحد شوید تا هیولاهای غول پیکر را از بین ببرند و اجزای آنها را برای سلاح و زره جمع کنند.

بازی Monster Hunter Now قرار است در سپتامبر 2023 عرضه شود و این بازی توسط Niantic و Capcom در حال ساخت است. مانند Pokémon Go، Monster Hunter Now بازیکنان را به دنیای واقعی می فرستد تا موجودات واقعیت افزوده را برای نبرد پیدا کنند.

هیولاهای کلاسیک Monster Hunter مانند Rathalos، Pukei-Pukei، Great Izuchi و سایرین در مناطق واقعی واقع خواهند شد و بازیکنان برای یافتن آنها باید در دنیا بیرون بروند. هیولاها را می‌توان در مکان‌های واقعی با استفاده از دوربین آیفون مشاهده کرد و بازیکنان متعددی می‌توانند با همکاری یکدیگر آنها را شکست دهند. آیتم‌های موجود در بازی به هیولاها اجازه می‌دهند تا به مکان‌های مختلف اغوا شوند، بنابراین می‌توان آن‌ها را در حین پیاده‌روی کشف کرد و در خانه با آنها مبارزه کرد.

Niantic خالق پوکمون گو با Capcom برای بازی واقعیت افزوده Monster Hunter برای آیفون همکاری می کند.
اجزای هیولاها می توانند برای ایجاد سلاح ها، زره ها، معجون ها و سایر لوازم جانبی ارتقا یافته جمع آوری شوند. این بازی از سلاح‌های شناخته شده و تاکتیک‌های حمله استفاده می‌کند که در عناوین قبلی استفاده شده‌اند، با گزینه‌هایی برای تکمیل کوئست‌ها برای پیشرفت. شکارچیان یک همراه پالیکو خواهند داشت.

Niantic می‌گوید که Monster Hunter Now برای «هر کس با سرعت خودش لذت می‌برد» طراحی شده است، بنابراین بازی باید هم برای طرفداران Monster Hunter و هم برای کسانی که تازه وارد این سری شده‌اند جذاب باشد.

در حالی که قرار نیست بازی تا سپتامبر 2023 راه اندازی شود، Capcom و Niantic برای یک تست بتا بسته ثبت نام می کنند که قرار است در 25 آوریل آغاز شود. دسترسی تست بتا بسته برای تقریبا 10000 شرکت کننده باز خواهد بود و آزمایش کنندگان دعوت شده مطلع خواهند شد. از طریق ایمیل.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا