بررسی تخصصی

نقد و بررسی: شارژر جدید Nomad’s Base One Max 3-in-1 عالی به نظر می رسد، فاقد برخی عملکردها

سازنده لوازم جانبی Nomad امروز از راه اندازی جدید Base One Max 3-in-1 خبر داد، یک شارژر فلزی و شیشه ای سطح بالا که با iPhone، AirPods و Apple Watch کار می کند.

پایگاه عشایری یک پرتاب حداکثر
این یک شارژر MagSafe است، بنابراین می‌تواند یک آیفون سازگار را تا 15 وات شارژ کند. تمام آیفون‌ها از زمان آیفون ۱۲ می‌توانند با شارژر MagSafe با 15 وات شارژ شوند، به استثنای آیفون 12 مینی و آیفون 13 مینی که با 12 وات شارژ می‌شوند.

از نظر طراحی، Base One Max 3-in-1 تقریباً شبیه به Base One Max است که Nomad سال گذشته با آن عرضه شد، اما یک نقطه شارژ اضافی در پشت باتری اپل واچ برای قرار دادن AirPods دارد. این شارژر دارای پایه فلزی و رویه ای با پوشش شیشه ای است و یکی از جذاب ترین گزینه های شارژ در بازار است.

Base One Max سنگین است و بیش از 1.5 پوند وزن دارد، بنابراین روی میز یا پاتختی شما جایی نمی رود. با این وزن، شارژر مسافرتی نیست، اما وزن آن خوب است، زیرا هنگامی که آیفون خود را برمی دارید، شارژر را ثابت نگه می دارد. Nomad این شارژر را نقره ای و کاربید می سازد که اولی دارای شیشه سفید و دومی دارای شیشه مشکی است.

ما توانستیم شارژر را برای چند روز قبل از راه اندازی امتحان کنیم و با سرعتی که Nomad تبلیغ می کند شارژ می شود. شارژر 15 واتی با آیفون های MagSafe تا 15 وات کار می کند و این نقطه شارژ را می توان با دستگاه های مبتنی بر Qi نیز استفاده کرد. ایرپادهای اختصاصی نقطه شارژ با 5 وات شارژ می شوند و اپل واچ عمودی شارژ با سرعت استاندارد شارژ می شود. شایان ذکر است که بسته به باند شما، اپل واچ می تواند مانع از شارژ شدن AirPods شود. باندهای باز مشکلی ندارند، اما با باندهای بسته مانند Solo Loop مناسب تر است، بنابراین ممکن است مشکلی در شارژ قطع شده وجود داشته باشد.

پایگاه عشایری یک حداکثر 3 در 1
Nomad یک باتری شارژر سریع اپل واچ را در نظر نگرفته است، بنابراین اگر شارژ سریع یکی از ویژگی های مورد نیاز شما باشد، احتمالاً این شارژری نیست که بخواهید آن را دریافت کنید. اگر اپل واچ خود را برای مدت کوتاهی قبل از خواب و قبل از پوشیدن آن در طول روز شارژ کنید، شارژ سریع بسیار مفید است، اما برای کسانی که یک شبه شارژ می‌شوند، آنقدرها کاربردی نیست.

از آنجایی که این یک شارژر مسطح MagSafe است نه یک شارژر عمودی، قرار نیست با حالت جدید iOS 17 StandBy کار کند، زیرا نیاز به قرار گرفتن آیفون در حالت افقی عمودی دارد. Base One Max 3-in-1 از طریق USB-C شارژ می شود، که خوب است، اما Nomad از آداپتور برق USB-C استفاده نمی کند. مشتریانی که این را خریداری می کنند باید آن را با یک آداپتور برق 30 واتی USB-C تغذیه کنند. در حالی که آداپتور در آن گنجانده نشده است، با یک کابل 2 متری USB-C به USB-C همراه است.

مسلماً Nomad برخی از زیباترین شارژرهای موجود در بازار را تولید می کند، و اگر به دنبال چیزی هستید که روی میزتان درخشان به نظر برسد، این شارژری است که باید انتخاب کنید. با قیمت 170 دلار، اگر شامل آداپتور برق و شارژ سریع‌تر اپل واچ می‌شد، خوب بود، زیرا این یک برچسب قیمتی عالی با مجموعه ویژگی‌هایی است که کاملاً نمی‌تواند با ویژگی‌های رقبا همراهی کند.

Base One Max 3-in-1 را می توانید از وب سایت Nomad با قیمت 170 دلار خریداری کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا