بررسی تخصصی

مدیر عامل می گوید تلفن «Premium» Nothing (2) اواخر امسال در ایالات متحده عرضه می شود

Nothing’s Phone (1) هنگامی که در جولای 2022 عرضه شد، نسخه رسمی ایالات متحده را دریافت نکرد، اما به گفته مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، کارل پی، این قرار است برای نسخه دوم گوشی اندرویدی شفاف محبوب این شرکت تغییر کند.

گوشی هیچی 7
صحبت کردن با معکوسپی گفت که این شرکت مستقر در بریتانیا، بازار ایالات متحده را در اولویت اول خود برای تلفن (2) قرار خواهد داد که قرار است اواخر امسال عرضه شود.

پی گفت: «ما در حال توسعه گوشی هوشمندی هستیم که از Nothing Phone (1) ممتازتر است و نرم‌افزار یک منطقه تمرکز بزرگ برای ما خواهد بود. زمانی که یک گوشی هوشمند برای ایالات متحده می‌سازید، باید با شرکت‌های مخابراتی برای صدور گواهینامه و تطبیق برخی از ویژگی‌های آن‌ها در سیستم‌عامل خود کار کنید. ما قبلاً منابع لازم برای آن را نداشتیم و اکنون داریم.»

هیچ چیزی بیش از 1 میلیون محصول در سراسر جهان فروخته است، با هدفون Ear (1) آن 600000 دستگاه و تلفن (1) به 500000 محموله رسیده است. به گفته Pei، حدود یک سوم فروش Earbuds (1) آن از ایالات متحده است و با عرضه نکردن گوشی بعدی خود در این کشور، “به طور بالقوه یک سوم حجم را روی میز باقی می گذاریم.”

گزارش اخیر IDC نشان می‌دهد که محموله‌های سالانه گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه تعطیلات بیشترین کاهش را نسبت به سال گذشته داشته است، و در حالی که محدودیت‌های زنجیره تامین و تورم نقش مهمی را ایفا می‌کنند، مدیرعامل Nothing کمبود نوآوری را عاملی می‌داند.

به گفته پی، تحقیقات این شرکت نشان می دهد که “[U.S.] مصرف کنندگان در کل کاملا بی حوصله و بی تفاوت هستند [with existing phones]” و “ترافیک پا به فروشگاه ها برای افرادی که گوشی های جدید را چک می کنند افزایش نیافته است.”

“از نقطه نظر تجاری، [Apple and Samsung] نباید خیلی خوب پیش بروید و چیزی کاملاً متفاوت را امتحان کنید زیرا ممکن است کاربران فعلی را از خود دور کنند. اینجاست که شرکت‌های کوچک‌تری مثل ما می‌توانند وارد شوند و تلاش کنند تا کاری متفاوت انجام دهند. این نیست که ما باهوش‌تر هستیم یا آنها نمی‌توانند، اما منطقی نیست که آنها این کار را انجام دهند.”

Pei معتقد است که طراحی سخت افزار Nothing دلیل اصلی بازگشت کاربران آیفون به اندروید از طریق برند ما است. با این حال، با تسلط بیشتر و بیشتر iOS در ایالات متحده، پی اذعان کرده است که رقابت شرکت او با اپل در زمین خود آسان نخواهد بود.

با این وجود، تیم موبایل Nothing در یک سال از پنج مهندس به نزدیک به 100 نفر افزایش یافته است و مدیر عامل اکنون معتقد است که نوآوری های نرم افزاری این شرکت در نهایت به سخت افزار آن خواهد رسید. مدتی طول می‌کشد؛ گام به گام انجام می‌شود، بنابراین ما نمی‌توانیم کل چشم‌انداز را فوراً ببینیم.»

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا