بررسی تخصصی

می‌توانید با به‌روزرسانی اپلیکیشن آرکید اپل که با اپلیکیشن سلامت ادغام می‌شود، در مسیر اورگان قدم بزنید

برنامه Oregon Trail برای Apple Arcade امروز با یک تجربه سلامت یکپارچه جدید به روز شد که برای ایجاد انگیزه در شما برای پیمودن مسیر 2000 مایلی در زندگی واقعی از طریق گیمیفیکیشن طراحی شده است.

طرفداران مسیر Oregon می توانند از ویژگی یکپارچه “Walk the Trail” استفاده کنند که از داده های برنامه Health برای قدم زدن در مسیر مجازی اورگان استفاده می کند. همچنین یک اپلیکیشن اپل واچ جدید به نام The Oregon Trail: Step Tracker وجود دارد که به افراد اجازه می دهد با تجربه پیاده روی در مسیر Oregon Trail بر روی مچ دست انگیزه پیدا کنند.

داده‌های برنامه Apple Watch با نسخه Apple Arcade‌ The Oregon Trail همگام‌سازی می‌شود و برای ارائه یک سفر کامل ۲۰۰۰ مایلی که از فورت کرنی، فورت لارامی، فورت هال و موارد دیگر در سفر به شهر اورگان می‌گذرد، طراحی شده است.

Gameloft خالق مسیر Oregon Trail می‌گوید که بازیکنان می‌توانند از پنج مسیر سفر با 64 مکان، 7 قلعه، 15 گذرگاه رودخانه و هشت ایستگاه تسویه‌حساب در طول مسیر عبور کنند. اگر بازیکنان 10000 قدم در روز راه بروند، بیش از یک سال طول می‌کشد تا سفر مجازی مسیر اورگان را کامل کنند.

در طول مسیر، بازیکنان شاهد تغییر محیط های متحرک خواهند بود و آمار و اطلاعات پیشرفت در برنامه The Oregon Trail ارائه می شود. همچنین خلاصه‌های روزانه، گزینه‌های سفارشی‌سازی آواتار و جوایز درون بازی برای کسب درآمد وجود دارد.

“با استفاده از Apple Health، ما می‌توانیم با اطمینان بگوییم که شبیه‌ساز راه رفتن اصلی از یک بازی صرفاً به روشی برای بازیکنان برای دنبال کردن مسیر The Oregon Trail با قدم‌های خود منشعب می‌شود. ما فکر می‌کنیم این یک راه عالی برای افراد بهتر است. دیوید مک مین، مدیر بازی Gameloft بریزبن، گفت: کسانی را که این سفر را انجام داده‌اند، در حالی که گام‌هایی برای ارتقای سلامت و تناسب اندام خود برداشته‌اند، درک کنید.

این برنامه از پیاده‌روی‌های روزانه، دویدن و فشارهای ویلچر برای داده استفاده می‌کند. مشترکین اپل آرکید می‌توانند اپلیکیشن Oregon Trail را از اپ استور دانلود کنند، در حالی که The Oregon Trail: Steptracker به طور انحصاری در اپل واچ در دسترس است و نیازی به Apple Arcade ندارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا