بررسی تخصصی

Pixelmator Pro 3.2 برای Mac پشتیبانی از ویرایش ویدیو را معرفی کرد

Pixelmator 3.2 “Lumière” امروز در Mac App Store منتشر شد و آخرین به روز رسانی اصلی برنامه محبوب ویرایش تصویر، قابلیت ویرایش ویدیوها را به همراه سایر ویژگی های قابل توجه اضافه می کند.

Pixelmator Pro 3.2 %E2%80%93 3 %E2%80%93 New Video Controls - Pixelmator Pro 3.2 برای Mac پشتیبانی از ویرایش ویدیو را معرفی کرد
نسخه 3.2 این برنامه به کاربران امکان ویرایش سریع ویدیوها را می دهد، مانند برش، برش، و تنظیم رنگ، و به کاربران اجازه می دهد بدون ترک Pixelmator Pro، آنها را با متن، تصاویر و اشکال ترکیب کنند، ماسک ها و موارد دیگر را اعمال کنند.

برای آسان‌تر کردن ویرایش، این رابط اکنون شامل کنترل‌های ویدیویی روی بوم است که با آن کاربران می‌توانند با آن‌ها را پخش، بی‌صدا، پاک کردن، و قاب پوستر ویدیوها را در ترکیب‌بندی‌های چند ویدیویی تنظیم کنند.

به‌عنوان بخشی از پشتیبانی از ویرایش ویدیو، این به‌روزرسانی با پشتیبانی از فرمت‌های جدید ویدیویی و تصویر متحرک از جمله MP4 و QuickTime Movie، و همچنین قابلیت باز کردن و صادر کردن GIF و PNG متحرک ارائه می‌شود. ویدئوها را می توان با کیفیت متغیر، نرخ فریم قابل تنظیم، و با استفاده از طیف وسیعی از انواع فشرده سازی، از جمله Apple ProRes صادر کرد.

علاوه بر این، این به‌روزرسانی دسته جدیدی از قالب‌های عنوان فیلم 4K را نیز به ارمغان می‌آورد و قالب‌های رسانه‌های اجتماعی سینمایی را اضافه می‌کند که به‌طور خاص برای ایجاد طرح‌های متحرک طراحی شده‌اند.

Pixelmator Pro 3.2 %E2%80%93 5 %E2%80%93 Video Templates - Pixelmator Pro 3.2 برای Mac پشتیبانی از ویرایش ویدیو را معرفی کرد


کاربران می‌توانند با تغییر ویدیوی مکان‌نما، الگوها را شخصی‌سازی کنند، از بین عناصر و رنگ‌های جایگزین ایجاد شده برای هر الگو به‌صورت جداگانه و موارد دیگر انتخاب کنند. یا می‌توانند قالب‌های تصویر ثابت موجود در Pixelmator Pro را با ویدیوهای خود ترکیب کنند تا پست‌های رسانه‌های اجتماعی متحرک و طرح‌های دیگر ایجاد کنند.
داستان‌های برتر: iOS 16 Beta 4، شایعات Apple Watch Pro و موارد دیگر
>

پیشرفت‌های اضافی در Pixelmator Pro 3.2 شامل توانایی باز کردن و ویرایش Live Photos به‌عنوان ویدیو، و پیشرفت‌های بزرگ در پشتیبانی از فرمت فایل Motion، از جمله امکان صادر کردن فایل‌های Motion با لایه‌های ویدیویی است.

Pixelmator Pro 3.2 Lumière به‌طور انحصاری از Mac App Store به‌عنوان یک به‌روزرسانی رایگان برای کاربران فعلی و 19.99 دلار برای مشتریان جدید در دسترس است که 50 درصد از قیمت معمول آن 39.99 دلار است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا