بررسی تخصصی

نشانگرهای حریم خصوصی در برش قرصی آیفون 14 پرو مانند ال ای دی دوربین مک روشن تر از بقیه نمایشگر خواهند بود.

شایعات لحظه آخری حاکی از آن است که دو بریدگی برنامه ریزی شده در آیفون 14 پرو به صورت یک بریدگی بزرگ به شکل قرص نمایش داده می شوند و اپل همچنین از آن فضا برای نشانگرهای حریم خصوصی دوربین و میکروفون سبز و نارنجی استفاده می کند.

ویژگی نشانگر وضعیت قرص طولانی آیفون 14 پرو
اطلاعات نشانگر حریم خصوصی از منبعی بر روی آن می آید MacRumors انجمن هایی که به نظر می رسد اطلاعات داخلی در مورد ظاهر نمایشگر دارند. منبع جزئیات بیشتری را به MacRumors در مورد اینکه چراغ های نشانگر چگونه خواهند بود.

نقاط نشانگر به عنوان “بسیار روشن تر از بقیه صفحه نمایش” توصیف می شوند، چیزی که به طور خاص در موقعیت های روشن قابل توجه است. منبع این نشانگرها را به عنوان “نوعی محتوای HDR” توصیف می کند تا حتی زمانی که هوا در بیرون آفتابی است و نمایشگر در حداکثر روشنایی است به راحتی قابل مشاهده باشند.

نقاط در فضای بین دو بریدگی که اپل برای سخت‌افزار Face ID استفاده می‌کند، ظاهر می‌شوند و ظاهر کلی بسیار شبیه به چراغ نشانگر سبز رنگی است که هنگام فعال شدن وب‌کم در Mac نمایش داده می‌شود. اپل از چراغ نشانگر سبز روشن برای مک استفاده می‌کند و به نظر می‌رسد که چراغ‌های نشانگر مدل‌های آیفون ۱۴ پرو با روشنایی مشابهی خواهند بود.

در حال حاضر، نشانگر حریم خصوصی سبز برای دوربین و نشانگر نارنجی حریم خصوصی برای میکروفون در سمت راست بریدگی آیفون‌هایی که دارای Face ID هستند، نمایش داده می‌شوند. نورها خیلی روشن نیستند و به راحتی می توان آنها را از دست داد، بنابراین روشن تر کردن نشانگرها و جابجایی آنها به وسط صفحه نمایش، دید آنها را آسان تر می کند.

هنگامی که چراغ های نشانگر روشن نمی شوند، فضای بین دو برش سخت افزاری سیاه می شود و آنها را در یک برش واحد ادغام می کند. بریدگی قرص مانند فضای صفحه نمایش را به اندازه بریدگی اشغال می کند، اما به بالای صفحه نمایش متصل نمی شود و به اپل املاک اضافی برای چراغ های نشانگر می دهد.

داستان های محبوب

شایعات آیفون 14: بدون سیرا آبی، بدون مدل تیتانیوم، آهنرباهای MagSafe قویتر و موارد دیگر

با نزدیک‌تر شدن و نزدیک‌تر شدن به رویداد “Far Out” اپل در مدت کمی بیش از یک هفته، جزئیات بیشتری در مورد آیفون 14 و آیفون 14 پرو آینده در حال آشکار شدن است و آخرین دسته از جزئیات ادعایی انتظارات نهایی را برای رنگ‌ها نشان می‌دهد. ، عملکرد، ویژگی ها و موارد دیگر آیفون های آینده. آخرین شایعات مربوط به کاربر “yeux1122” در وبلاگ کره ای ناور است که …

تخفیف‌ها: مک‌بوک پرو با قیمت‌های کم‌کم‌ترین رکورد با ۴۰۰ دلار کاهش یافت

آمازون این هفته را با قیمت‌های پایین و جدید برای چند مدل از مک‌بوک پرو 2021 آغاز می‌کند. این فروش تا 400 دلار تخفیف برای مک بوک پرو اپل در هر دو اندازه صفحه نمایش 14 و 16 اینچی ارائه می دهد. مک بوک پرو 14 اینچی برای مک بوک پرو 14 اینچی، تنها مدل 10 هسته ای M1 Pro/1TB SSD با قیمت 2099 دلار به فروش می رسد که از 2499 دلار کاهش یافته است. این قیمت پایین قبلی را 100 دلار شکست می دهد و اکنون بهترین …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا