بررسی تخصصی

Withings مقیاس جدید و سرویس Health+ Smart ‘Body Comp’ را راه اندازی کرد

Withings که به خاطر طیف وسیعی از دستگاه‌های هوشمند مرتبط با سلامتی معروف است، امروز از راه‌اندازی مقیاس Body Comp خبر داد. Body Comp به عنوان یک مقیاس ارزیابی کامل بدن توصیف می شود که قادر به اندازه گیری تعدادی از نشانگرهای زیستی مختلف است. Withings می گوید که حسگرهای جدید، الگوریتم های منحصر به فرد و الکترونیک ثبت شده را برای اندازه گیری دقیق وزن و ترکیب بدن ارائه می دهد.

بادی وینینگز
این می تواند ترکیب کامل بدن، از جمله وزن، توده عضلانی، توده چربی، درصد آب، توده استخوان، BMI و چربی احشایی (چربی اطراف اندام ها) را تعیین کند، به علاوه یک ارزیابی قلبی عروقی ارائه می کند که ضربان قلب ایستاده را تعیین می کند و یک ارزیابی را ارائه می دهد. سن عروق بر اساس سرعت موج پالس، اندازه گیری بر اساس سفتی شریانی. همچنین شامل یک ارزیابی سلامت اعصاب است که یک نمره سلامت عصبی محاسبه شده از رسانایی پوست الکتروشیمیایی از طریق پا را ارائه می دهد.

Withings می گوید که این اولین مقیاسی است که می تواند چربی بدن، چربی احشایی، سن عروق و سلامت اعصاب را در یک دستگاه مصرف کننده اندازه گیری کند.

سرویس Health+ که Withings در کنار مقیاس راه‌اندازی می‌کند، برای باز کردن قفل ویژگی‌های اضافی در برنامه Health Mate که با دستگاه‌های هوشمند Withings استفاده می‌شود، طراحی شده است. جزئیات و معیارهای جدیدی را برای یک نمای کلی کامل تر از سلامت، همراه با ماژول های ایجاد عادت شش هفته ای برای کمک به کاربران در دستیابی به اهداف سلامت ارائه می دهد.

Health+ را می توان برای ثبت خلق و خو، غذا و خواب استفاده کرد و Withings برنامه های روزانه ای را ارائه می دهد که شامل دستور العمل ها و تمرینات پیشنهادی می شود. Health+ همچنین به کاربران اجازه می دهد تا داده ها را به هم مرتبط کنند تا ببینند که چگونه و چه زمانی معیارهای مختلف در هنگام استفاده از اطلاعات به دست آمده از مقیاس تکامل می یابند.

ترازو Body Comp با ادغام Health+ از 4 اکتبر از وب سایت Withings در دسترس خواهد بود و قیمت آن 209.95 دلار خواهد بود. این قیمت شامل مقیاس و اشتراک 12 ماهه Health+ است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا