بررسی تخصصی

خرده‌فروشی بزرگ در حال آماده شدن برای عرضه مدل‌های iPad Pro 2022 است

حداقل یکی از خرده فروشان بزرگ با افزودن دستگاه به سیستم های خود برای عرضه مدل های iPad Pro 2022 آماده می شود. MacRumors پیدا کرده است.

ویژگی iPad pro m1
مدل‌های 11 اینچی و 12.9 اینچی آی‌پد پرو فعلی اپل در آوریل 2021 عرضه شدند و آنها را به طولانی‌ترین مدل‌های آی‌پد پرو تا به امروز تبدیل کردند. مدل‌های به‌روزرسانی‌شده iPad Pro مدتی است که شایعه شده است و اکنون اپراتور استرالیایی Optus مدل‌های 2022 iPad Pro را به سیستم ذخیره‌سازی داخلی خود اضافه کرده است که متمایز از مدل‌های iPad Pro 2021 است. به عنوان مثال، SKUهای اسپیس گری نسل چهارم آیپد پرو 11 اینچی با 512 گیگابایت و اتصال سلولی حافظه داخلی به سیستم Optus اضافه شده است. در حال حاضر، نسل چهارم آی‌پد پرو 11 اینچی وجود ندارد و آخرین مدل از سال 2021، نسل سوم است. مدل‌های نسل سوم فعلی همچنان همانطور که انتظار می‌رود در سیستم Optus فهرست شده‌اند.

طبق گفته کارکنان Optus، مدل‌های 2022 iPad Pro در حال حاضر در انبار موجود نیستند. با وجود این، سفارش فاکتورها دیده می شود MacRumors نشان می دهد که برخی از کارکنان به طور تصادفی برای برخی از مشتریان به جای آی پد پرو 2021، برای آی پد پرو 2022 سفارش داده اند. یکی از این مشتریان گفت MacRumors دو روز پس از دریافت تایید سفارش برای مدل ‌آی‌پد پرو 2022، یک نماینده خدمات مشتریان با آنها تماس گرفت و گفت که نسل چهارم آی‌پد پرو 11 اینچی موجود نیست و Optus فقط می‌تواند نسل سوم 11 را ارائه کند. اینچی ‌iPad Pro‌ در زمان فعلی – که منجر به ایجاد تاییدیه سفارش جدید برای مدل 2021 می‌شود.

در ابتدا به این مشتری گفته شد که اولین مدل آی‌پد پرو، که گمان می‌رود مدل ۲۰۲۲ باشد، دو هفته طول می‌کشد تا به یک فروشگاه محلی برسد – اما مشخص نیست که آیا این ارتباط معنی‌داری با راه‌اندازی دستگاه دارد یا خیر. تاریخ یا صرفاً یک بازه زمانی استاندارد که توسط کارمندان برای سفارش های ارسال شده به مکان های خرده فروشی ارائه می شود.

سیستم Optus هنوز مشخصاتی برای مدل‌های جدید iPad Pro ندارد، اما کارکنان منتظر به‌روزرسانی هستند که اطلاعات بیشتری را ارائه خواهد کرد. به آنها اطلاع داده نشده است که این به روز رسانی چه زمانی رخ می دهد و هنوز تاریخ عرضه دستگاه را در دسترس ندارند.

Optus مدل‌های ‌iPad Pro 2022 را با قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های 2021 با همین میزان فضای ذخیره‌سازی فهرست می‌کند. به عنوان مثال، کل اقساط ماهانه ذکر شده حدود 2100 دلار است. این تقریباً 200 دلار (137 دلار آمریکا) بیشتر از قیمت 1899 دلاری مدل معادل فعلی iPad Pro در استرالیا است. مشخص نیست که آیا این قیمت ها نشان دهنده افزایش قیمت برای iPad pro آینده است یا صرفاً ارقام موقتی در سیستم Optus هستند.

این غیرعادی نیست که خرده‌فروشان به آرامی فهرست‌هایی را برای دستگاه‌های اپل آینده اضافه کنند، اما تأیید اینکه مدل‌های iPad Pro 2022 اکنون در سیستم‌های اپراتورهای اصلی قرار دارند، می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که این دستگاه‌ها زودتر راه اندازی می‌شوند. اکنون انتظار می‌رود اپل مدل‌های به‌روزرسانی‌شده iPad Pro را در رویدادی در ماه اکتبر عرضه کند، مخصوصاً به این دلیل که عرضه رسمی iPadOS 16 تا اکتبر به تعویق افتاده است.

انتظار می‌رود که مدل‌های آی‌پد پرو نسل بعدی دارای تراشه M2، شارژ بی‌سیم MagSafe، دو کانکتور جدید چهار پین در لبه‌های بالا و پایین و ارتقاء دوربین باشند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا