بررسی تخصصی

به یاد مدیر عامل اپل استیو جابز در روز تولدش

استیو جابز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سابق اپل در ۲۴ فوریه ۱۹۵۵ به دنیا آمد و اگر در سال ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی از دنیا نمی رفت، امروز ۶۸مین سالگرد تولد او بود. هر سال در 24 فوریه، جابز و تمام کارهایی که او برای تبدیل اپل به شرکت فوق العاده موفق امروز انجام داد را به یاد می آوریم.

steve jobs holding iphone 4 feature teal - به یاد مدیر عامل اپل استیو جابز در روز تولدش
جابز در سال 1976 اپل را در کنار استیو وزنیاک تأسیس کرد و اپل-1 را راه اندازی کرد که انقلابی در کامپیوتر شخصی ایجاد کرد. اپل 2، مانند لیزا، مکینتاش و دیگر ماشین های اولیه که اپل را در آن زمان تعریف می کردند، دنبال شد. جابز در سال 1985 از اپل اخراج شد و NeXT را تأسیس کرد، اما اپل بدون او دست به کار شد.

اپل NeXT را در سال 1997 خریداری کرد تا جابز را دوباره به کار خود بازگرداند، و او یک بار دیگر جادوی خود را انجام داد و بر راه اندازی iPod، iPhone، iPad، MacBook، iMac و چندین تن دیگر به همراه خدماتی مانند iTunes و App Store نظارت داشت. جابز بر معرفی محبوب‌ترین دستگاه‌های اپل نظارت داشت و اشتیاق و تلاش او برای رسیدن به کمال، حتی امروز نیز اپل را شکل می‌دهد.

تیم کوک، مدیر عامل اپل اغلب می گوید که DNA جابز، از جمله ذوق، تفکر، تعهد به سخت کوشی و اشتیاق به نوآوری همیشه “پایه اپل” خواهد بود. جابز زندگی های بی شماری را تحت تاثیر قرار داده است و امروزه هیچ محصول اپل در بازار وجود ندارد که تحت تأثیر فلسفه های او قرار نگرفته باشد.

دیزنی قیمت اشتراک Disney+ را به 10.99 دلار افزایش داد و سطح تبلیغاتی 7.99 دلاری را راه اندازی کرد.
>

steve jobs macbook air - به یاد مدیر عامل اپل استیو جابز در روز تولدش


خطوط آیفون، آی‌پد و مک همچنان با بیش از دو میلیارد دستگاه فعال در سراسر جهان به‌طور باورنکردنی محبوب هستند و کوک با محصولات جدیدی مانند ایرپاد، اپل واچ و حتی هدست‌های واقعیت مجازی/واقعی که بعداً انتظار می‌رود، میراث جابز را ساخته است. سال

MacRumors بدون جابز و شرکتی که او ساخته بود امروز اینجا نبود، بنابراین مناسب است که MacRumors تولدی مشترک با بنیانگذار اپل داشته باشد. MacRumors در 24 فوریه 2000 توسط آرنولد کیم ایجاد شد و 23 سال بعد همچنان رتبه اول سایت خبری اپل است.

ما اینجا در MacRumors از همه خوانندگان متعهد، اعضای انجمن مشتاق و داوطلبان خود سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر هستیم که هر روز بهترین اخبار و شایعات اپل را برای شما به ارمغان بیاوریم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا