بررسی تخصصی

Rovio به دلیل “تأثیر” روی مجموعه بازی های گسترده تر، Angry Birds Classic را در iOS تغییر نام داد.

Rovio این هفته اعلام کرد که نام Rovio Classics: Angry Birds را به “Red’s First Flight” در آیفون و آیپد تغییر می دهد، به دلیل “تأثیری” که نام و عنوان “Classics” بر مجموعه بازی های گسترده تر خود داشت.

angry birds classic - Rovio به دلیل "تأثیر" روی مجموعه بازی های گسترده تر، Angry Birds Classic را در iOS تغییر نام داد.
Rovio به جزئیاتی در مورد تأثیر بازی بر دیگر عناوین خود اشاره نکرد، اما Rovio Classics: Angry Birds یک برنامه پولی است که برخلاف Angry Birds Friends، Angry Birds Journey و Angry Birds 2، سه Rovio دیگر، هیچ خرید درون برنامه ای ندارد. بازی هایی که تراکنش های کوچک را تشویق می کنند. منابع توسعه بازی کلاسیک را می توان در برنامه های دیگری که پول بیشتری به همراه دارند استفاده کرد.

مشتریانی که برای جستجوی پرندگان خشمگین در اپ استور می‌روند، اکنون تشویق می‌شوند تا یکی از عناوین جدیدتر را با گزینه‌های خرید درون‌برنامه دانلود کنند، نه اینکه گزینه کلاسیک پرداختی 0.99 دلاری را نشان دهند.

عنوان Angry Birds Classics در روز پنجشنبه از فهرست فروشگاه Google Play خارج می‌شود و نام آن در اپ استور تغییر می‌کند. مشتریانی که قبلاً برای Rovio Classics: Angry Birds پول پرداخت کرده و دانلود کرده‌اند، می‌توانند پس از فهرست نشدن یا تغییر نام برنامه به بازی آن ادامه دهند.

Rovio گفت که این “خبر غم انگیز” برای طرفداران و تیمی است که روی Rovio Classics: Angry Birds کار کرده است، اما این شرکت امیدوار است که طرفداران به عناوین دیگر خود منتقل شوند.

پرندگان خشمگین یکی از شناخته‌شده‌ترین بازی‌های موبایلی است و از سال 2009 عرضه شده است. این فرنچایز عناوین متعدد، دو فیلم، کتاب، کمیک، جاذبه‌های پارک موضوعی و کالاها را تولید کرده است. Rovio Classics: Angry Birds تقریباً یک سال پیش پس از اینکه Rovio وقت گذاشت و آن را با یک موتور بازی جدید بازسازی کرد، معرفی شد.

اپل و MLB برنامه «جمعه شب بیسبال» را از 8 آوریل اعلام کردند
>

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا