بررسی تخصصی

در اینجا نحوه اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود از طریق ماهواره با Find My آورده شده است

اپل امروز Emergency SOS خود را از طریق سرویس ماهواره‌ای در ایالات متحده و کانادا راه‌اندازی کرد، و در حالی که این ویژگی برای کمک به کاربران در مواقع اضطراری واقعی طراحی شده است، ماهواره‌های اپل همچنین این امکان را برای هر کسی فراهم می‌کند که هر زمان که از شبکه خارج است، موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارد.

ماهواره ام را پیدا کن
عملکرد جدید به این معنی است که اکنون می‌توانید موقعیت مکانی خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید، حتی اگر آیفون 14 شما اتصال سلولی یا دسترسی به Wi-Fi نداشته باشد، به شما این امکان را می‌دهد که در حین سفر در بیابان به مردم از مکان خود اطمینان دهید.

مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه از این ویژگی استفاده کنید، که می توانید از طریق Find My در مدل های آیفون 14 دارای iOS 16.1 یا بالاتر به آن دسترسی داشته باشید. اگر قبلاً از طریق این کار را انجام نداده اید، حتما دستگاه خود را به روز کنید تنظیمات -> عمومی -> به روز رسانی نرم افزار. همچنین توجه داشته باشید که برای نمایش این ویژگی باید فاقد پوشش سلولی باشید و به Wi-Fi متصل نباشید.

  1. باز کن پیدا کردن من برنامه در آیفون 14 شما
  2. روی ضربه بزنید من برگه
  3. انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا «مکان من از طریق ماهواره» را ببینید، سپس روی ضربه بزنید ارسال مکان من.

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. تا زمانی که در خارج از منزل هستید، هرکسی که موقعیت مکانی خود را با آنها به اشتراک می‌گذارید، اکنون می‌تواند بدون توجه به پوشش تلفن همراه شما، مکان شما را ببیند.

علاوه بر Emergency SOS و Find My، اتصال ماهواره‌ای در سری آیفون 14 با سایر ویژگی‌های موجود در iPhone و Apple Watch نیز کار می‌کند، از جمله تشخیص تصادف و تشخیص سقوط.

توجه داشته باشید که خدمات ماهواره ای اپل به مدت دو سال از زمان فعال سازی آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس جدید به صورت رایگان ارائه می شود. SOS اضطراری از طریق ماهواره و Find My از طریق ماهواره امروز در ایالات متحده و کانادا در دسترس هستند و در دسامبر در فرانسه، آلمان، ایرلند و بریتانیا در دسترس خواهند بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا