بررسی تخصصی

شش ویژگی جدید اپل واچ در اواخر سال جاری ارائه می شود

اپل با مدل‌های جدید اپل واچ اولترا و سری 8 که اکنون در دست مشتریان است، مجموعه‌ای از ویژگی‌های هوشمند جدید را به مچ دست بسیاری از افراد آورده است. اما چیزهای بیشتری در راه است.

ویژگی های جدید اپل واچ 6 ویژگی 2
اپل چندین ویژگی اضافی را قبل از پایان سال برای دارندگان Apple Watch Series 8 و ‌Apple Watch Ultra در اختیار دارد، و برخی از آنها دارای عملکرد watchOS 9 هستند، به این معنی که حتی روی مدل‌های قدیمی‌تر اپل واچ نیز کار خواهند کرد. در اینجا چیزی است که ما می توانیم انتظار داشته باشیم.

1. تشخیص آهنگ

تشخیص مسیر


اپل به زودی تجربه جدیدی از دویدن Track را معرفی خواهد کرد که به طور خودکار تشخیص می دهد که به یک مسیر دویدن می رسید، و داده های Apple Maps را با GPS ترکیب می کند تا نقشه مسیر دقیق تری را ارائه دهد – از جمله گزینه ای برای انتخاب خط شما – و معیارهای دقیق تر سرعت و مسافت. . اپل می‌گوید Track Detection اواخر امسال از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای اپل واچ سری 4 و مدل‌های جدیدتر به ایالات متحده ارائه می‌شود.

2. مسیر مسابقه

Apple watchOS 9 Race Route 220912 inline


یک ویژگی جدید تمرین مخصوصا برای دوندگان، Race Route شما را قادر می‌سازد تا با بهترین یا آخرین نتیجه خود در هر مسیری که مکرر انجام می‌شوید مسابقه دهید. این ویژگی همچنین راهنمایی سرعت در جلسه را برای رقابتی نگه داشتن پیشرفت شما ارائه می دهد. اپل می گوید که Race Route اواخر امسال به اپل واچ سری 4 به بعد عرضه می شود.

3. رومینگ بین المللی

اپراتورهای رومینگ بین المللی


برای مدل های تلفن همراه اپل واچ، اپل به زودی پشتیبانی از رومینگ بین المللی را معرفی خواهد کرد. اپل می‌گوید با 30 شریک اپراتور برای پشتیبانی از این ویژگی، از جمله Verizon، AT&T، و T-Mobile در ایالات متحده، Three و O2 در بریتانیا، و اپراتورهای بین‌المللی از جمله China Mobile، Movistar و Softbank توافق‌نامه‌هایی دارد. اپل می گوید رومینگ بین المللی تا پایان سال جاری برای اپل واچ سری 5 و مدل های سلولی بعدی در دسترس خواهد بود.

4. تنظیم خانواده – پشتیبانی از برنامه های خانگی

راه اندازی خانواده Apple Watch se 2


آمدن به Family Setup پشتیبانی از برنامه Home است که به کودک اجازه می‌دهد تا به عنوان عضوی برای کنترل بلندگوهای HomePod و لوازم جانبی خانه هوشمند دعوت شود. در نتیجه پشتیبانی اضافی، بچه‌ها همچنین می‌توانند از کلیدهای خانه و کلید هتل در کیف پول اپل استفاده کنند.

این ویژگی به معماری جدید هوم اپل بستگی دارد، به‌روزرسانی جداگانه‌ای در برنامه Home، و در به‌روزرسانی نرم‌افزاری اواخر سال جاری در دسترس خواهد بود. توجه داشته باشید که اشتراک‌گذاری کنترل خانه و دریافت اعلان‌های Home نیاز به هاب خانه دارد و فقط Apple TV و HomePod به عنوان هاب خانه در iOS 16 پشتیبانی می‌شوند.

5. برنامه Oceanic+ (Apple Watch Ultra)

اپلیکیشن اوشنیک پلاس


Oceanic+ که توسط اپل و همراه با ابزار شخص ثالث Huish Outdoors توسعه داده شده است، یک کامپیوتر Dive داخلی است که به طور خاص برای مدل‌های Apple Watch Ultra طراحی شده است. Oceanic+ به عنوان یک برنامه رایگان در اپ استور شامل ردیابی عمق (از جمله هشدارهای عمق)، ردیابی GPS، دفترچه ثبت (تا 12 غواصی)، غواصی و غیره خواهد بود.

برای گزینه‌های پیشرفته‌تر غواصی مانند بدون محدودیت کاهش فشار، کاربران باید یک طرح اشتراک Oceanic+ (4.99 دلار در روز، 9.99 دلار در ماه، یا 79 دلار در سال) خریداری کنند. Oceanic+ اواخر پاییز امسال در اپ استور در دسترس خواهد بود.

6. حالت کم مصرف (Apple Watch Ultra)

عمر باتری فوق العاده


اپل واچ اولترا بهترین عمر باتری را در بین سایر ساعت‌های اپل دارد که می‌تواند در استفاده معمولی تا ۳۶ ساعت برسد. با این حال، اپل یک تنظیمات کم مصرف جدید در دست ساخت دارد که می تواند عمر باتری را تا 60 ساعت با یک بار شارژ افزایش دهد.

اپل می‌گوید عمر باتری پیش‌بینی‌شده براساس استفاده زیر در حالت کم مصرف و با تنظیمات تمرینی فعال برای ضربان قلب کمتر و خواندن GPS است: ۱۵ ساعت تمرین، بیش از ۶۰۰ بررسی زمان، ۳۵ دقیقه استفاده از برنامه، ۳ دقیقه مکالمه و 15 ساعت ردیابی خواب، در طول 60 ساعت. اپل می گوید تنظیمات کم مصرف با فرکانس کاهش یافته GPS و ضربان قلب در اواخر پاییز در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا