بررسی تخصصی

Sonos هدفون و ست تاپ باکس 400 دلاری را در رقابت با دستگاه های اپل عرضه می کند

بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده است، شرکت محبوب Sonos در حال برنامه ریزی برای ورود به چندین بازار محصول جدید است که شاهد رقابت آن با دستگاه های اپل خواهد بود. بلومبرگ.

airpods max cyber
هدفون های روی گوش آینده با AirPods Max که اپل هنوز آن را به روز نکرده است، عرضه می شود. Sonos قصد دارد این هدفون را در رنگ‌های سیاه و سفید عرضه کند و ویژگی‌های آن شامل ناوبری کنترل صوتی و همگام‌سازی با بلندگوهای Sonos، نوارهای صوتی و ساب ووفرها خواهد بود. Sonos قصد دارد هدفون های روی گوشی خود را بین 400 تا 500 دلار قیمت گذاری کند که مطابق با ایرپاد مکس و همچنین هدفون های روی گوشی شرکت هایی مانند سونی و بوز است.

بلومبرگگزارش ‘s نشان می‌دهد که Sonos قصد ندارد مجموعه‌ای از ویژگی‌های فنی‌تر از آنچه اپل ارائه می‌کند معرفی کند، و این شرکت در عوض روی سفارشی‌سازی و تنظیم دقیق صدا با یک برنامه “Passport” تمرکز کرده است. Sonos چندین سال است که روی هدفون کار می کند و قرار است در آوریل 2024 در دسترس قرار گیرند. در آینده، این شرکت ممکن است مجموعه ای از هدفون های مشابه ایرپادها را نیز توسعه دهد.

در اواخر سال 2024 یا 2025، Sonos یک جعبه پخش ست تاپ شبیه به Apple TV را معرفی خواهد کرد. این دستگاه به عنوان مرکزی برای تجهیزات صوتی Sonos با پشتیبانی از Dolby Atmos و Dolby Vision عمل می‌کند و برنامه‌ها و سرویس‌های پخش را مانند ست‌تاپ‌باکس‌های موجود ارائه می‌کند.

Sonos در حال توسعه یک سیستم عامل مبتنی بر اندروید برای ست تاپ باکس است که انتظار می رود قیمتی بین 150 تا 200 دلار داشته باشد. گفتگوهایی با شرکت های کابلی در مورد پیشنهادهای تلویزیونی زنده انجام می شود و Sonos حتی ممکن است سرویس ویدیویی خود را ایجاد کند.

Sonos در حال توسعه تقویت‌کننده‌ها و بلندگوهای سقفی جدید برای نصاب‌های حرفه‌ای، نسخه‌ای از بلندگوهای Era 100 برای مشاغل، و نوار صدای تلویزیون پیشرفته است که به‌روزرسانی Arc خواهد بود. برای مصرف کنندگان، Sonos در حال توسعه نسخه جدیدی از Sub است که با ست تاپ باکس برنامه ریزی شده، همراه با یک بلندگوی Roam به روز شده همگام می شود.

در اوایل این ماه، پاتریک اسپنس، مدیرعامل Sonos تأیید کرد که Sonos در حال برنامه‌ریزی برای ورود به یک دسته محصول جدید است که دستگاه‌های Sonos فعلی را «مکمل» می‌کند و «مشتریان را خوشحال می‌کند و درآمد فوری ایجاد می‌کند». Sonos انتظار دارد در سال 2024 بیش از 100 میلیون دلار از محصولات جدید تولید کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا