بررسی تخصصی

AirPods Pro اپل در مقابل LinkBuds S Earbuds سونی

سونی اوایل این هفته با هدفون WH-1000XM5 که قبلا آن را بررسی کردیم و LinkBuds S، مجموعه ای از هدفون های حذف نویز که شبیه به AirPods Pro هستند، عرضه شد. در جدیدترین ویدیوی YouTube خود، AirPods Pro را در مقابل LinkBuds S قرار می‌دهیم تا ببینیم عملکرد هدفون‌های جدید سونی چگونه است.

LinkBuds S با قیمت 199 دلار، 50 دلار ارزانتر از AirPods Pro است، اما شایان ذکر است که AirPods Pro اغلب در فروش هستند و می توان آن را با قیمت 197 دلار از آمازون در حال حاضر خریداری کرد. قیمت LinkBuds S و AirPods Pro تقریباً یکسان است، اگرچه احتمالاً LinkBuds S نیز در اواخر سال جاری با تخفیف در دسترس خواهد بود.

سونی لینکبادز 1
مانند AirPods Pro، LinkBuds S دارای یک نوک سیلیکونی است که در گوش قرار می گیرد و شما می توانید اندازه ای را انتخاب کنید که مناسب ترین آن باشد. به لطف شباهت‌های طراحی، تقریباً مانند AirPods Pro راحت هستند.

وقتی صحبت از کیفیت صدا می شود، AirPods Pro و LinkBuds S اشتراکات زیادی دارند. هر دو شبیه به نظر می‌رسند، اما خوب است که LinkBuds S تنظیمات EQ را از طریق برنامه سونی در دسترس دارد، چیزی که AirPods Pro ارائه نمی‌کند. خارج از جعبه، ‌AirPods Pro مشخصات صدای بهتری دارد، اما LinkBuds S را می‌توان بر اساس ترجیحات شما تنظیم کرد.

سونی لینکبادز 4


LinkBuds S در تنظیمات پیش‌فرض‌شان باس سنگین هستند، اما قابل تعمیر هستند، به طوری که به آنها برتری سفارشی‌سازی نسبت به AirPods Pro می‌دهد.

در مورد حذف نویز، هر دو AirPods Pro و LinkBuds S تقریباً یکسان هستند. هر دوی آنها در جلوگیری از سر و صدای محیط قوی هستند و به سختی می توان گفت که آیا یکی بهتر از دیگری است. استثنا حالت شفافیت است، زیرا AirPods Pro دارای حالت شفافیت با کیفیت بالاتری است، بنابراین صدای محیط واضح‌تر و طبیعی‌تر است، اما سونی دوباره قابلیت سفارشی‌سازی را در قالب گزینه‌ای برای تنظیم سطح صدای محیط در برنامه دارد.

سونی لینکبادز 3


Sony LinkBuds S تا 6 ساعت پخش به اضافه 14 ساعت اضافی را از طریق قاب شارژ ارائه می دهد، اما AirPods Pro با حداکثر 24 ساعت زمان گوش دادن، کمی بیشتر از این مقدار است.

هر دوی این ها گزینه های هدفون محکم هستند و از بسیاری جهات معادل هستند. اگر می‌خواهید سفارشی‌سازی بیشتری داشته باشید، LinkBuds S دارای برتری است، اما در اکوسیستم اپل، AirPods به دلیل ویژگی‌هایی مانند تعویض سریع و جفت شدن خودکار همیشه برنده است.

سونی لینک بادز 5


حتماً ویدیوی کامل AirPods Pro در مقابل Sony LinkBuds S را در بالا تماشا کنید تا یک نمای کلی از تفاوت‌های این دو مجموعه هدفون داشته باشید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا