بررسی تخصصی

رویداد مشاهده Apple Park WWDC برای توسعه دهندگان به همراه تورهای ویژه در کافه مک ها، مرکز تناسب اندام و موارد دیگر

در اولین روز از کنفرانس جهانی توسعه دهندگان، تعدادی منتخب از توسعه دهندگان به Apple Park در کوپرتینو، کالیفرنیا سفر می کنند تا یک رویداد ویژه تماشایی را در محوطه دانشگاه حلقه ای شکل اپل تجربه کنند.

رویداد پارک سیب wwdc 2022
رویداد 6 ژوئن شامل تماشای سخنرانی اصلی WWDC و وضعیت پلتفرم های اتحادیه همانطور که قبلاً اعلام شد، خواهد بود، اما شرکت کنندگان باید نیز اطلاع رسانی شده است در مورد آنچه که بقیه روز برگزار خواهد شد.

توسعه دهندگان می توانند در ساعت 7:00 صبح به مرکز بازدیدکنندگان Apple Park مراجعه کنند و از آنجا، اپل یک خانه باز در مرکز توسعه دهندگان جدید اپل برگزار می کند که اطلاعات کمی در مورد آن وجود دارد. ساعت 8 صبح، اپل صبحانه را در Caffe Macs سرو می‌کند و سپس در ساعت 10:00 صبح یک بازدید کلیدی خواهد داشت.

پس از سخنرانی اصلی، توسعه‌دهندگان ظهر ناهار می‌خورند و سپس در ساعت 13:00 بعدازظهر، برنامه‌نویسان می‌توانند سه تور جداگانه را انتخاب کنند.

گشتی در تپه‌های اپل پارک‌، منطقه مرکز تناسب اندام، و کافه مک‌ها وجود دارد. هر سه تور در ساعت 2:30 بعد از ظهر برگزار می شوند، بنابراین توسعه دهندگان باید انتخاب کنند که در یکی شرکت کنند، و اپل می گوید که فضا محدود است. پس از آن، روز با اهدای جوایز طراحی اپل در ساعت 4:30 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام به پایان می رسد.

دیروز به توسعه دهندگان اطلاع داده شد که شرکت کنندگان باید روز قبل آزمایش کووید را منفی کنند و ماسک N95 در تمام مناطق داخلی مورد نیاز است. اپل از توسعه دهندگان می خواهد که پروتکل های بهداشتی و ایمنی خود را که آخرین دستورالعمل های مقامات بهداشت عمومی را در نظر می گیرند، دنبال کنند.

همه توسعه دهندگان این شانس را داشتند که برای حضور در رویداد مشاهده اپل پارک اقدام کنند و اپل شرکت کنندگان را با استفاده از سیستم قرعه کشی انتخاب کرد. حضور رایگان است، اما توسعه دهندگان باید هزینه سفر و اقامت در کوپرتینو را بپردازند.

اپل یک رویداد حضوری WWDC را میزبانی نمی کند و سخنرانی اصلی و بقیه کنفرانس دیجیتالی خواهد بود. مهمانی تماشا تنها جزء حضوری WWDC 2022 است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا