بررسی تخصصی

Spotify همچنان قصد راه اندازی برنامه تاخیری HiFi Lossless را دارد، فقط نپرسید چه زمانی

اسپاتیفای می‌گوید که هنوز قصد دارد یک تجربه موسیقی بدون ضرر را راه‌اندازی کند، اگرچه زمان و شکل آن هنوز مشخص نیست.

ویژگی عمومی Spotify
بیش از دو سال از زمانی که اسپاتیفای اعلام کرد یک سطح برتر “HiFi” را معرفی می کند می گذرد که به کاربران امکان دسترسی به کاتالوگ آهنگ های موسیقی با کیفیت CD را می دهد. در ابتدا گفته شد که این رده تا پایان سال 2021 فعال خواهد شد، اما اقدامات مشابه توسط سرویس‌های استریم رقیب، استراتژی بدون ضرر اسپاتیفای را تغییر داد.

از آن زمان، Apple Music گزینه‌های گوش دادن بدون ضرر را به عنوان بخشی از قیمت اشتراک استاندارد خود در نظر گرفته است و آمازون هزینه اضافی برای کتابخانه موسیقی بدون ضرر خود را متوقف کرده است. این باعث شد تا ایده Spotify از کاربران بخواهد که برای خدمات مشابه برای مشابه هزینه بیشتری بپردازند، بسیار کمتر منطقی به نظر برسد.

گوستاو سودرستروم، رئیس اسپاتیفای روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای گفت: «ما آن را اعلام کردیم، اما پس از آن صنعت به دلایل متعددی تغییر کرد. آستانه. ما قرار است این کار را انجام دهیم، اما آن را به گونه ای انجام خواهیم داد که برای ما و شنوندگان ما منطقی باشد. صنعت تغییر کرد و ما مجبور شدیم خود را وفق دهیم.”

سودرستروم ادامه داد: “ما می خواهیم این کار را به گونه ای انجام دهیم که از منظر هزینه نیز برای ما کارساز باشد.” او افزود: «من به دلایل واضح اجازه ندارم در مورد قراردادهای برچسب ما و همچنین در مورد کارهایی که سایر بازیگران در صنعت انجام دادند، اظهار نظر کنم.

مطابق با آستانه، Spotify HiFi بیش از یک سال است که آماده راه اندازی بوده است و کارمندان Spotify به HiFi دسترسی دارند، اما در ابتدا قرار بود هزینه آن بیشتر از برنامه استاندارد باشد. با توجه به حرکت‌های اپل و آمازون، انتظار می‌رود که Spotify بدون ضرر به عنوان بخشی از یک طرح گسترده‌تر که شامل دسترسی به آهنگ‌های صوتی فضایی و سایر امتیازات مربوط به کتاب‌های صوتی و پادکست‌ها است، ظاهر شود.

با این حال، زمان رسیدن این طرح هنوز مشخص نیست و سودستروم تنها می تواند آن را تأیید کند آستانه که HiFi “در نقطه ای از راه می رسد.”

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا