بررسی تخصصی

بازی پرطرفدار ماجراجویی گربه «Stray» در حال آمدن به مک

«Stray» یک بازی ماجراجویی که به بازیکنان اجازه می دهد نقش یک گربه را بازی کنند، به زودی در مک در دسترس خواهد بود. Stray که در سال 2022 معرفی شد، قبلاً به دستگاه های ویندوز و کنسول های پلی استیشن محدود شده بود.

در Stray، یک گربه ولگرد خود را در شهری محصور شده می بیند که پر از ربات ها و باکتری های جهش یافته است. گربه باید با کمک B-12، همراه هواپیمای بدون سرنشین خود، به سطح زمین بازگردد.

Stray گیم‌پلی سوم شخص را ارائه می‌کند و بازیکنان را ملزم می‌کند تا پازل‌ها را حل کنند، موانع را دور بزنند و ماموریت‌ها را کامل کنند و در عین حال از هیولاهایی مانند زورک (باکتری‌های شیطانی) و نگهبان (ربات‌های امنیتی) اجتناب کنند. بیشتر بازی مبتنی بر پلتفرم است و شامل بالا رفتن از موانع مختلف و تعامل با محیط برای باز کردن مسیرهای جدید است. البته رفتارهای گربه نیز وجود دارد، مانند یواشکی کردن، خوابیدن، میو کردن، و سر زدن به NPCها برای به دست آوردن حیوانات خانگی.

در مک، Stray از MetalFX Upscaling برای عملکرد گرافیکی سریع با تصاویری با کیفیت بالا استفاده می‌کند و برای پخش در مک‌های سیلیکونی اپل در دسترس خواهد بود.

هنوز تاریخ راه اندازی برای Stray مشخص نشده است، اما امسال برای Mac عرضه می شود.

Stray for Mac به دنبال راه اندازی No Man’s Sky برای مک خواهد بود که از امروز در دستگاه های سیلیکونی اپل در دسترس است.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا