بررسی تخصصی

اپل اعتراف می‌کند که نمایشگر استودیو مشکلات بلندگو را تجربه می‌کند و فقط به طور موقت رفع می‌کند

اپل اعتراف کرده است که مشتریانی که از نمایشگر استودیو استفاده می‌کنند ممکن است با مشکلات مرتبط با صدا مواجه شوند، از جمله قطع شدن ناگهانی و غیرمنتظره صدا، پخش صدا با سرعت بالا، کیفیت صدای ناهنجار و پخش متزلزل.

صفحه نمایش استودیو اپل آبی
در یادداشتی به ارائه دهندگان خدمات مجاز، که توسط MacRumorsاپل اذعان می کند که مشتریان ممکن است با مشکلات بلندگوی صفحه نمایش 1599 دلاری این شرکت مواجه شوند. اپل می‌گوید مشتریانی که با مشکلاتی مواجه هستند باید صفحه نمایش استودیو را از برق جدا کنند، لوازم جانبی یا دستگاه‌های متصل به نمایشگر را از برق بکشند، ده ثانیه صبر کنند، سپس صفحه نمایش استودیو را دوباره به برق وصل کنند. اپل به صراحت اشاره می کند که این یک مشکل سخت افزاری نیست و به این معنی است که به روز رسانی آینده iOS ممکن است مشکلات را برطرف کند.

اپل به شدت به صدا، میکروفون و دوربین تعبیه شده در نمایشگر استودیو افتخار کرده است. اپل می‌گوید این سیستم بلندگو «با کیفیت‌ترین سیستم بلندگوی ایجاد شده برای مک» است و دوربین داخلی ۱۲ مگاپیکسلی بحث‌برانگیز با سنتر استیج و سیستم آرایه شش بلندگو را تبلیغ کرده است.

مشتریان در چند ماه گذشته مشکلات مربوط به میکروفون و بلندگو را در استودیو نمایشگر خود گزارش کرده‌اند، اما گزارش‌ها در هفته‌های اخیر بیشتر شده‌اند. مایکل تسای در این هفته برخی از شهادت‌های مشتریانی را که با مشکلاتی روبرو بودند، با یکی از مشتریان نوشت:

صدا در استودیو نمایشگر من به طور متناوب از کار می افتد. تنها راهی که می توانم دوباره کار کند این است که نمایشگر را یک شبه از برق بکشم. که نمایشگر را ریست می کند و مشکل را به طور موقت حل می کند. تا دفعه بعد. این به سادگی برای یک مانیتور 1600 دلاری غیرقابل قبول است و اپل باید از کنترل کیفیت ضعیف خجالت بکشد.

بر اساس تعداد گزارش‌های مشتری، به نظر می‌رسد مشکلات مربوط به صدا در استودیو نمایشگر نسبتاً گسترده است. صدها مشتری به توییتر، پشتیبانی اپل (1،2،3،4،5) و MacRumors انجمن ها (1،2،3) به دنبال راه حل دائمی هستند.

استودیو نمایشگر iOS را اجرا می‌کند و می‌تواند به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را دریافت کند که مشکلاتی از این قبیل را برطرف می‌کند. اپل سعی کرده است کیفیت ضعیف وب‌کم را با نمایشگر استودیو از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری با نتایج متفاوت برطرف کند. به نظر می رسد این شرکت مسیر مشابهی را با مشکلات مربوط به صدا دنبال خواهد کرد. یادداشت امروز هیچ بازه زمانی زمانی ارائه راه حل دائمی را ارائه نمی دهد، اما در عین حال به مشتریان توصیه می شود که مطمئن شوند نمایشگرشان به آخرین سیستم عامل به روز شده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا