بررسی تخصصی

نمایش MacRumors: شایعات طراحی آیفون 14 پرو و ​​اپل واچ سری 8 ایان زلبو صحبت می کند

طراح گرافیک مفهومی اپل، یان زلبو، این هفته در پادکست MacRumors Show به ما می‌پیوندد تا در مورد انتظارات از طراحی آیفون 14 پرو، اپل واچ سری 8 و هدست واقعیت ترکیبی اپل که مدت‌ها شایعه شده بود، صحبت کند.

ایان از نزدیک با فاش کننده Jon Prosser کار می کند و پشت بسیاری از رندرهای دقیق و واقعی اپل است که در سال های اخیر جامعه شایعات را مجذوب خود کرده است. او مسئول استفاده از اطلاعات لو رفته برای ایجاد رندرهای دقیق از نسل ششم آیپد مینی، نمایشگر مک استودیو و اپل استودیو، آیفون 13 سبز، بنفش نسل پنجم آیپد ایر و بسیاری موارد دیگر قبل از اعلام رسمی اپل است.

در این قسمت، قبل از بررسی عمیق‌تر طراحی آیفون 14 پرو، اپل واچ سری 8 و هدست واقعیت ترکیبی اپل که مدت‌ها شایعه شده بود، به فرآیند خلاقانه رندرهای ایان نگاه می‌کنیم – سه دستگاه آینده که ایان در اختیار دارد. با زحمت به تصویر کشیده شده است برخی از رندرهای ایان را در زیر ببینید:

از طریق اپل پادکست، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts به نمایش MacRumors گوش دهید یا با کپی کردن فید RSS ما مستقیماً در پخش کننده پادکست خود مشترک شوید. همچنین می توانید نسخه ویدیویی پادکست را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. اگر تا به حال به آخرین قسمت نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، حتماً با یک بحث عمیق در مورد macOS Ventura و M2 MacBook Air صحبت کنید.

برای قسمت‌های بیشتر، در نمایش MacRumors مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است صحبت می‌کنیم MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند مارک گورمن، جان پروسر، آندرو ادواردز، رنه ریچی، و جان رتینگر به آنها می پیوندند. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید، و به ما اطلاع دهید که دوست دارید پادکست در آینده به چه موضوعاتی بپردازد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا