بررسی تخصصی

نمایش MacRumors: طراح محصول مارکوس کین تصور می کند که هدست AR/VR اپل چگونه می تواند باشد

در قسمت این هفته از نمایش MacRumors، ما در مورد طراحی هدست واقعیت ترکیبی آینده اپل با طراح محصول حرفه ای مارکوس کین بحث می کنیم.

ویژگی 1 AXR مارکوس کین
مارکوس یک طراح صنعتی و مشاور UX است که به طور روزانه از هدست های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده برای پشتیبانی از گردش کار خود استفاده می کند. او اخیراً بر اساس شایعات، ثبت اختراعات اپل و تخصص خودش، رندرهای مفهومی دقیقی از آنچه که انتظار دارد هدست واقعیت ترکیبی اپل با یوتیوبر دیوید لوئیس باشد، ایجاد کرده است.

ما در مورد رویکرد مارکوس به طراحی و آنچه محصولات موجود اپل از او الهام گرفته‌اند صحبت می‌کنیم، و به برخی از جنبه‌های کلیدی که اپل باید با این دستگاه توجه می‌کرد، نگاه می‌کنیم. ما همچنین در مورد تجربه کاربری گسترده تر با هدست صحبت می کنیم، از جمله بسته باتری کمری آن – که مارکوس تصور کرده است که در یک کیسه روی یک بند شانه محصور شده است که همچنین حاوی کابلی برای تغذیه دستگاه است، محدودیت بالقوه فقط برای استفاده در داخل خانه. ، و عبور از دنیای واقعی با “شماره گیری واقعیت”.

AXR Marcus Kane Feature 2
از آنجایی که مارکوس از محصولات موجود هدست برای پشتیبانی از کار طراحی خود استفاده می کند، ما در مورد برخی از موارد کاربردی کاربردی برای این دسته از دستگاه ها، جایی که اپل می تواند رقابت کند و ویژگی های نرم افزاری کلیدی که این شرکت می تواند ارائه دهد، آشنا می شویم. کارهای بیشتر مارکوس را در جدیدترین ویدیوی دیوید لوئیس ببینید و او را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر.

همچنین برخی از آخرین اخبار این هفته اپل را مورد بحث قرار می دهیم، از جمله شایعه ای مبنی بر اینکه watchOS 10 شامل تغییرات قابل توجهی در رابط کاربری است، طراحی مجدد مرکز کنترل iOS 17، تغییرات نمایشگر برای سری آیفون های 2025 و موارد دیگر.

به نمایش MacRumors در Apple Podcasts، Spotify، Overcast، Pocket Casts، Castro، Google Podcasts یا برنامه پادکست دلخواه خود گوش دهید. همچنین می توانید فید RSS ما را مستقیماً در پخش کننده پادکست خود کپی کنید. نسخه ویدیویی نمایش را در سایت تماشا کنید MacRumors کانال یوتیوب.

اگر قبلاً به قسمت قبلی نمایش MacRumors گوش نداده‌اید، با بحث ما در مورد WWDC 2023 و اینکه آیا هدست اپل در نهایت در این رویداد ظاهر می‌شود یا خیر، صحبت کنید.

برای قسمت‌های بیشتر در «نمایش MacRumors» مشترک شوید، جایی که ما در مورد برخی از اخبار موضوعی که در اینجا در حال پخش است بحث می‌کنیم. MacRumors، اغلب مهمانان هیجان انگیزی مانند کریستوفر لاولی، فرانک مک شان، دیوید لوئیس، اندرو ادواردز، تایلر استالمن، جان پروسر، سام کول، کوین نلسون، جان گروبر، فدریکو ویتیچی، سارا دیتسچی، لوک میانی، توماس فرانک، جاناتان موریسون، آی جاستین به آنها می پیوندند. ، راس یانگ، ایان زلبو، جان رتینگر، رنه ریچی و مارک گورمن. همچنین می توانید برای ارتباط مستقیم با ما، به تالار گفتگوی The MacRumors Show بروید. به یاد داشته باشید که نمایش را رتبه بندی و مرور کنید و به ما بگویید که دوست دارید پادکست در آینده چه موضوعاتی را پوشش دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا